A Milli Futbol Takımı, Almanya ve Galler Maçlarının Hazırlıklarına Başladı

featured

A Milli Futbol Takımı, Almanya ve Galler ile oynayacağı maçların hazırlıklarına hızlı bir şekilde başladı. Teknik direktör Vincenzo Montella yönetimindeki antrenman, TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde sağanak yağış altında gerçekleşti.

Hazırlık kampına katılan 15 futbolcu, maç ve seyahat programlarına göre belirlendi. Takım, taktik video analizi toplantısının ardından sahaya çıkarak pas ve taktik çalışmalarına başladı. TFF Millî Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop da kampın ilk antrenmanını tribünden izledi.

A Milli Futbol Takımı, sarayslot hazırlıklarına yarın saat 16.00’da yapacağı antrenmanla devam edecek.

Almanya ile Hazırlık Maçı Cumartesi Günü

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçları kapsamında Almanya ile karşılaşacak. Bu maç, 18 Kasım Cumartesi günü Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak ve başlama saati 22.45 olarak belirlendi. Türkiye, Almanya ile yapacağı bu karşılaşmayla performansını test edecek.

Galler ile Eleme Grubu Maçı

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası elemelerinde son maçını Galler’e karşı oynayacak. Türkiye, Galler ile  – sarayslot giriş karşılaşacakları bu önemli mücadele için 21 Kasım Salı günü Cardiff’e gidecek. Maç, Cardiff City Stadyumu’nda saat 22.45’te başlayacak. Ay-yıldızlılar, bu maçı kazanarak elemelerde lider olarak tamamlamayı hedefliyor.

Milli takım, bu iki önemli maçın hazırlıklarını titizlikle sürdürerek taraftarlarının beklentilerini karşılamayı amaçlıyor.