ABD Başkanı Biden, uçağa binmek isterken tam 3 kez düştü

Yaptığı gaflarla sık sık gündeme olan Joe Biden, bu defa da uçağa binerken yere düştü. Biden, başkanlık uçağının merdivenlerini çıkmaya çalışırken ayağının takılması sonucu tam 3 kez üst üste düştü. Bu olay, akıllara Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Putin'e 'Katil' demesinin ardından Rus lider, Biden'a 'Ona sağlık dilerim' sözlerini gündeme getirdi.

featured

Yaptığı gaflarla sık sık gündeme olan Joe Biden, bu defa da uçağa binerken yere düştü. Biden, başkanlık uçağının merdivenlerini çıkmaya çalışırken ayağının takılması sonucu tam 3 kez üst üste düştü. Bu olay, akıllara Biden’ın Rusya Devlet Başkanı Putin’e ‘Katil’ demesinin ardından Rus lider, Biden’a ‘Ona sağlık dilerim’ sözlerini gündeme getirdi.

ABD Başkanı Joe Biden’ın başkanlık uçağına binerken 3 kez düşmesi Amerikan basınında gündem oluşturdu.

20 Ocak 2021’de ABD Başkanlığı koltuğuna oturan Biden, bugün Georgia eyaletine bağlı Atlanta kendine yapacağı ziyaret öncesi Andrews Askeri Hava Üssünde görüntülendi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEME OTURDU

Basının sorularını yanıtladıktan sonra uçağın merdivenlerini çıkmaya başlayan Biden’ın ayağının üç kere takılması sonucu yere kapaklandığı anlar ülke basınında ve sosyal medyada gündeme oturdu.