Adana Demirspor Başkanı, Mario Balotelli Transferi Hakkında Konuştu

Bu sezon TFF 1. Lig'i şampiyon olarak tamamlayan ve önümüzdeki sene Süper Lig'de mücadele edecek olan Adana Demirspor'un Başkanı Murat Sancak, transfer gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sancak, "Mario Balotelli ile görüştük. Kolay bir transfer değil. Uğraşıyoruz ama zor bir transfer" ifadelerini kullanırken, görüşmelerin olumlu sonuçlanabileceğini de belirtti.

featured

Bu sezon TFF 1. Lig’i şampiyon olarak tamamlayan ve önümüzdeki sene Süper Lig’de mücadele edecek olan Adana Demirspor’un Başkanı Murat Sancak, transfer gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sancak, “Mario Balotelli ile görüştük. Kolay bir transfer değil. Uğraşıyoruz ama zor bir transfer” ifadelerini kullanırken, görüşmelerin olumlu sonuçlanabileceğini de belirtti.

Adana Demir Başkanı Murat Sancak, Mario Balotelli ile görüştüklerini açıkladı. A Spor’a bağlanan Başkan Sancak, “Mario Balotelli ile görüştük. Kolay bir transfer değil. Uğraşıyoruz ama zor bir transfer” ifadelerini kullandı. Süper Lig’e yeni yükselen Adana ekibinin bu transferde mutlu sona ulaşabileceği de aktarıldı.

İKİNCİ LİGDE OYNADI

Mario Balotelli, 2020 yılının bir bölümünü kulüpsüz geçirdi, sonrasında İtalya ikinci lig takımı Monza’ya imza attı. 30 yaşındaki futbolcu, burada çıktığı 12 lig maçında 5 kez ağları sarstı, 1 de asist yaptı. Kariyerinde Inter, M.City, Liverpool, Milan, Marsilya, Nice gibi takımlarda top koşturan Balotelli, 36 kez de İtalya Milli Takımı’nın formasını giyip 14 gol kaydetti.