Adana Demirspor, Mario Balotelli’yi 3 Yıllığına Renklerine Bağladı! İşte Sözleşmenin Detayları

Büyük bir transfer bombası daha patlatmaya hazırlanan Süper Lig'in yeni ekibi Adana Demirspor, Mario Balotelli'yi İstanbul'a getirdi. İtalyan yıldızın kısa süre içinde resmen açıklanması beklenirken, sözleşmenin ayrıntıları da netleşti. Mavi Şimşekler'in, Balotelli'ye 3 yıllık anlaşma imzalayacağı ve 30 yaşındaki futbolcunun bonuslarla birlikte yaklaşık 2.5 milyon euro kazanacağı öğrenildi.

featured

Büyük bir transfer bombası daha patlatmaya hazırlanan Süper Lig’in yeni ekibi Adana Demirspor, Mario Balotelli’yi İstanbul’a getirdi. İtalyan yıldızın kısa süre içinde resmen açıklanması beklenirken, sözleşmenin ayrıntıları da netleşti. Mavi Şimşekler’in, Balotelli’ye 3 yıllık anlaşma imzalayacağı ve 30 yaşındaki futbolcunun bonuslarla birlikte yaklaşık 2.5 milyon euro kazanacağı öğrenildi.

Süper Lig’in yeni ekibi Adana Demirspor, Younes Belhanda ve Britt Assombalonga transferinin ardından bir yıldızı daha kadrosuna katıyor. Prensip anlaşmasına varılan dünyaca ünlü futbolcu Balotelli, İstanbul’a gelirken imzalayacağı sözleşmeye dair detaylar da belli oldu.

HAFTA SONU ADANA’YA GEÇECEK

Ajansspor’un haberine göre; Mavi-lacivertliler, Balotelli’ye yaklaşık 2 milyon euro, bonuslarla beraber 2.5 milyon euro ödeyecek. Şu anda İstanbul’da olan Balotelli’nin hafta sonunda ise Adana’ya gitmesi planlanıyor.