Adana Demirspor’dan, Balotelli Transferini Açıklamadan Önce Eğlenceli Paylaşım

Süper Lig'in yeni ekibi Adana Demirspor, Mario Balotelli'yi resmen açıklamadan önce olay yaratacak bir paylaşımla tanıttı. Resmi hesaptan, Hande Yener'in 'İki Deli' adlı parçasıyla "İki deli bir araya gelmemeliydik" notuyla transferin ilk bildirimi geldi, taraftar kısa süre içinde bu paylaşıma etkileşim yağdırdı.

featured

Süper Lig’in yeni ekibi Adana Demirspor, Mario Balotelli’yi resmen açıklamadan önce olay yaratacak bir paylaşımla tanıttı. Resmi hesaptan, Hande Yener’in ‘İki Deli’ adlı parçasıyla “İki deli bir araya gelmemeliydik” notuyla transferin ilk bildirimi geldi, taraftar kısa süre içinde bu paylaşıma etkileşim yağdırdı.

Bir dünya yıldızı daha Süper Lig’de! Geçtiğimiz hafta Başkan Murat Sancak’ın, “Önümüzdeki hafta Türkiye’ye gelecek. O deli biz deli. Biz onu tutarız merak etmeyin. Maaşının yarısını da sponsorlar karşıladı” açıklaması yapmasının ardından bugün taraftarları heyecanlandıran o paylaşım geldi.

“İKİ DELİ”

Adana Demir’in resmi hesabından yapılan paylaşımda Hande Yener’e ait ‘İki Deli’ parçasıyla transferin mesajı verildi. Ve not olarak, “İki deli bir araya gelmemeliydik” ifadesi düşüldü. Bu paylaşıma kısa süre içinde etkileşim yağdı.