Adı Beşiktaş İle Anılan Salih Uçan, Alanyaspor’a Veda Etti

Adı bir süredir Beşiktaş ile anılan Salih Uçan, Alanyaspor'a paylaştığı duygusal bir mektup ile veda etti. Uçan, "Artık benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor" ifadelerine yer verdi. Siyah-beyazlılarla anlaşmaya vardığı iddia edilen 27 yaşındaki futbolcunun, 10 milyon TL'den 3 senelik sözleşmeye imza atması bekleniyor.

featured

Adı bir süredir Beşiktaş ile anılan Salih Uçan, Alanyaspor’a paylaştığı duygusal bir mektup ile veda etti. Uçan, “Artık benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor” ifadelerine yer verdi. Siyah-beyazlılarla anlaşmaya vardığı iddia edilen 27 yaşındaki futbolcunun, 10 milyon TL’den 3 senelik sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Süper Lig’de Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Salih Uçan takımdan ayrıldı. Sosyal medya hesabından veda mesajı yayınlayan Salih Uçan camiaya teşekkür etti. 27 yaşındaki futbolcu 2019 yazında Empoli’den ayrılarak Alanyaspor’a imza atmıştı.

Salih Uçan’ın veda mesajında şu ifadeler yer aldı:

“Birçok takımda forma giydim ve şunu net olarak söyleyebilirim ki; Alanyaspor ilçesi, yönetimi, teknik ekibi, idari personeli ve camiası olarak inanılmaz farklı ve özel bir kulüp. Burada çok güzel 2 sene geçirdim. Bana ilk günden itibaren destek oldunuz. Ben de motivasyonumu, disiplinimi ve mücadelemi en üst seviyede tutarak bu formaya hizmet etmeye çalıştım, sahada terimin son damlasına kadar savaştım. Ayrıca bana Alanyaspor formasını güvenerek teslim eden Erol Bulut ve Çağdaş Atan hocalarıma da çok teşekkür ediyorum. Tüm yaşadığım anılar, başarılar ve arkadaşlıklar hep kalbimin bir köşesinde yer alacak. Formasını severek ve büyük bir gurur ile taşıdığım Alanyaspor’a veda ediyorum. Artık benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor.”

Salih Uçan’ın kısa süre içinde Beşiktaş’a imza atması bekleniyor.