Ahırdan Kaçan At Yola Fırladı, Telef Oldu

Sakarya'nın Akyazı ilçesi D-140 kara yolunda bir araba, ahırdan kaçarak ve bir anda önüne çıkan ata çarptı. Kazanın şiddetiyle, otomobil sürücüsü yaralanırken, at ise yol ortasında telef oldu. Feci kazayla ile ilgili inceleme başlatıldı.

featured

Sakarya’nın Akyazı ilçesi D-140 kara yolunda bir araba, ahırdan kaçarak ve bir anda önüne çıkan ata çarptı. Kazanın şiddetiyle, otomobil sürücüsü yaralanırken, at ise yol ortasında telef oldu. Feci kazayla ile ilgili inceleme başlatıldı.

D-140 karayolu Kuzuluk mevkii Dokurcun yönünde edinilen bilgilere göre, A.U. idaresindeki otomobil ahırdan kaçarak kara yolunda bir anda önüne çıkan ata çarptı.

SÜRÜCÜ YARALANDI AT TELEF OLDU

Otomobil sürücüsünün yaralandığı kazada at telef oldu. Olayın haber verilmesi üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan yaralı sürücü daha sonrasında Akyazı Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Telef olan at ile büyük çapta maddi hasarın meydana geldiği araç olay yerinden kaldırılırken, kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.