Ahşap Elbise Askısı Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Ahşap askıyaşam alanlarında küçük bir detay olarak yer alır. Her ne kadar bir evin içinde küçük bir detay olarak algılansa da kişilerin yaşam alanlarına düzen sağlar.

featured

Ahşap askıyaşam alanlarında küçük bir detay olarak yer alır. Her ne kadar bir evin içinde küçük bir detay olarak algılansa da kişilerin yaşam alanlarına düzen sağlar. Dolapların içine yerleştirilecek kıyafetlerin tam olarak düzenli şekilde yerleşmesini sağlarken aynı zamanda hiçbir şekilde deforme olmamasını sağlamaktadır.

Elbise askıları nedeni ile günlük kıyafetler daha düzenli olarak sıralanıyor ve kişi kıyafetlerini daha kolay seçip kombinleyebiliyor. Özellikle ahşap materyalden yapılmış olan askıları tercih ederek daha uzun vadeli olacak şekilde gardıroplarınızda düzen sağlayabilirsiniz. Hiç kuşkusuz ki ahşap askı modelleri diğer askılara göre daha kullanışlı ve sağlamdır. Dolayısıyla daha uzun ömürlü kullanılabilir.

Ahşap Elbise Askılarının Özellikleri

Ahşap askılar günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Zira geçmiş dönemlerde var olan nikel ve metal ya da plastik ürünler her ne kadar halen var olsa da son dönemlerde sağlıklı ve sağlamlığı açısından ahşap askı modelleri tercih edilmektedir. Ahşap askıların özellikleri:

  • Uzun süreli kullanım sağlar.
  • Vernikli şekilde satışa sunulur.
  • Gerek tekli olarak gerekse set halinde satın alınabilir.
  • Ahşap materyalden yapılan askılar daha sağlıklıdır.
  • Kolaylıkla deforme olmaz, dayanıklı ürünlerdir.

Askı fiyatları araştırmalarında genellikle ahşap askı fiyatlarının diğer askı türlerine göre yüksek olduğu belirlenmiştir. Bunun nedeni üretiminde kullanılan malzemenin birinci sınıf ahşap olmasıdır. Sdf Askı sitesinden askı fiyatlarını rahatlıkla görebilirsiniz.