Ajans 360 İle Harika İşler

Yerel bir ajans olarak kurulan 360, kısa sürede büyük işlere adını yazdırarak ulusal bir platforma dönüşmeyi başarmıştır.

featured

Yerel bir ajans olarak kurulan 360, kısa sürede büyük işlere adını yazdırarak ulusal bir platforma dönüşmeyi başarmıştır. 2008 yılından günümüze kadar geçen süreçte tasarım ve yazılım alanında büyük projeler gerçekleştirmiştir. Özellikle de kurumsal web tasarım projelerinde adından oldukça söz ettiren Ajans, tüm müşteri ve markalarına harika iş yapma fırsatını tanıyor.

Günümüzde binlerce e-ticaret kulvarı bulunmaktadır. Bu bağlamda insanlara sosyal medyadan ya da online web adresleri üzerinden ulaşmak çok daha mantıklı hale geldi. Gün içinde markasını on binlerce kişiye göstermek isteyen firma ve işletmeler de Ajans 360’ı seçerek istedikleri hedefe ulaşabildiler. Ajans bu bağlamda tüm müşterilerine en iyi şekilde PR hizmeti de sağlamayı başarıyor.

Birçok firma ile sağlanan iş birlikleriyle ajans, her geçen gün biraz daha büyük bir kitleye hitap ediyor. Sıfırdan başlayan projelerde harikalar yaratarak yeni bakış açıları ile tasarım ve çalışmalarına renk katıyor. Özellikle de hedef kitleye uygun tasarımlar yapması Ajans 360’ı diğer ekiplerden ayıran en büyük özelliğidir.

Ajans 360 İş Birlikleri

Tüm proje ve tasarımlarına sanat olarak yaklaşan Ajans 360, her projesinin sonunda ortaya bir sanat icra etmiş olur. İşini aşkla yapan ve bu alanda profesyonel olan çalışma ekibi ile şimdiye kadar oldukça büyük projelerde yer almıştır. Özellikle de otel web tasarımı konusunda tecrübeli olan firma, bu bağlamda pek çok otel zinciri ile de iş birliği içerisindedir. Carruba Butik Otel, Alaçatı Taş Otel ve High Way Otel gibi önemli konaklama yerleri için web tasarımları planlamıştır. Aynı zamanda Forum Diyarbakır, BiBolu ve Özyaman İnşaat gibi sektörü ne olursa olsun her firma ile çalışmalarını başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır.

Günümüzde pek çok sektörde yer alan firmalar kendilerini tanıtmak ve reklamlarını yapmak için bir arayış içerisindedirler. Ajans 360 ise uzman ekibiyle bu talepleri karşılamak için çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir. Bu bağlamda firmaya başvuran markalar için çeşitli PR çalışmalarını, sosyal medyada daha büyük kitleye erişme planlamaları ve katalog tasarımı gibi projeler gerçekleştirmektedir. Böylece hem firmalar kendi tanınırlığını arttırmış oluyor hem de ilgili müşteriler için de ulaşabilecekleri güvenli markalar ortaya çıkmış oluyor. Ajans 360 her bakımdan bulunduğu sektörde en iyisi olma yolunda ilerliyor.

Ajans 360 İletişim

Ajans 360 ekibi ile çalışmak ve onlarla iletişim kurmak isteyenler için firmanın bir web adresi bulunuyor. Ajans360.com adresi üzerinden müşteri iletişim hattına mesaj atabilir ya da direkt olarak belirtilen iletişim numaralarından birini arayarak ekip ile irtibata geçebilirsiniz. Bununla birlikte direkt ortak bir çalışma isteyenler için de harikalar yaratmada ilk adım olarak bir forum doldurmanız yeterlidir. Ajans ekibi çalışanları tarafından sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlanır.