Akli Dengesi Yerinde Olmayan Adam, Yoldan Geçenlere Otomatik Silahla Ateş Etti

Kayseri'de akli dengesi yerinde olmadığı ileri sürülen bir kişi silahla yoldan geçenlere ateş etti. Olay sonucu 1 kişi yaralanırken, evine kapanan silahlı şahsı ikna etmek için girişimler sürüyor.

featured

Kayseri’de akli dengesi yerinde olmadığı ileri sürülen bir kişi silahla yoldan geçenlere ateş etti. Olay sonucu 1 kişi yaralanırken, evine kapanan silahlı şahsı ikna etmek için girişimler sürüyor.

Hisarcık Mahallesi’nde akli dengesi yerinde olmadığı ileri sürülen 55 yaşındaki Haluk T., silahla yoldan geçenlere ateş etti. Açılan ateş sonrasında bir kişi yaralanırken, elindeki silahla eve kapanan Haluk T. Tüm ikna çabalarına olumsuz yanıt verdi.

YARALI KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralanan kadın, çevredekiler tarafından özel araçla hastaneye kaldırıldı. Bu sırada haber verilmesiyle polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi.

Evine kapanıp yoldan geçenlere ateş etmeye başladı: 1 yaralı

İKNA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Olay yerine psikolog ve özel harekat ekipleri sevk edildi. İkna çabalarına yanıt vermeyen Haluk T., elinde tüfek ve tabancayla çevresine tehditler savurmaya devam etti. Bunun üzerine özel harekat ekipleri bölgeye sevk edildi.

Evine kapanıp yoldan geçenlere ateş etmeye başladı: 1 yaralı

PSİKOLOG DESTEĞİ DE İSTENDİ

Ekipler, evin çevresinde önlem aldı. Daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden psikolog desteği de istendi. Polis ve görevli psikoloğun çalışmasına rağmen Haluk T. teslim olmadı. Haluk T.’yi ikna çalışmaları sürüyor.