Aklınızdaki Tasarımı Gerçeğe Dökün!

2016 yılında küçük bir makine tasarlama ve üretim yeri olarak oluşturulan 3d Baskı Tasarım firması, ilk dönemden günümüze kadar geçen sürede kendini fazlasıyla geliştirerek oldukça profesyonel bir çalışma gerçekleştiren işletmelerden biri haline gelmiştir.

featured

2016 yılında küçük bir makine tasarlama ve üretim yeri olarak oluşturulan 3d Baskı Tasarım firması, ilk dönemden günümüze kadar geçen sürede kendini fazlasıyla geliştirerek oldukça profesyonel bir çalışma gerçekleştiren işletmelerden biri haline gelmiştir. Firma çalışanları kafanızda hayalini kurduğunuz bir ürünün sizlere ilk olarak sanal halini daha sonrasında ise 3d yazdırma işlemi ile gerçeğini temin etmektedir. Böylece hayalinizdeki tasarımı üç boyutlu şekilde görme olanağına sahip olabilirsiniz. Firma bu bakımdan tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma gerçekleştirmektedir.

Alanında oldukça profesyonel bir şekilde ilerleyen firma, üç boyutlu yazdırma işlemini pek çok sektörde kullanabilmek adına geliştirmiştir. Bu bakımdan birçok önemli markanın da referansını almayı başarmıştır.

3D Baskı Tasarım Firması Referansları

3D Baskı Tasarım, hayalini kurduğunuz her görüntünün talep ettiğiniz boyutlarda gerçeğe dönüşmesini sağlamaktadır. Bu süreçte oldukça hızlı bir çalışma gerçekleştirerek sizlere en iyi şekilde kargolama hizmetini de sağlar. Üstelik firmanın sahip olduğu referanslar da oldukça önemlidir. Aşağıda 3D Baskı Tasarım firmasının ortak çalışma gerçekleştirerek referans aldığı markalardan bazılarını sizlere maddeler halinde sıraladık.

  • Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş.
  • Toyota
  • Havelsan
  • İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü
  • Eshel Group

Belirttiğimiz markaların hepsi firma ile zamanında olumlu dönüşler aldığı ortak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu bakımdan firmanın çalışma gösterdiği 3d yazıcı ve makine baskısı hizmetleri oldukça profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.