Alacak-Verecek Tartışmasında Silahlar Konuştu, 1 Kişi Hayatını Kaybetti

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde 2 grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışmada 1 kişi 6 kurşunla vurularak hayatını kaybetti. Zanlı ise olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

featured

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde 2 grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışmada 1 kişi 6 kurşunla vurularak hayatını kaybetti. Zanlı ise olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi Pamuklar Mahallesi Seval Caddesi’nde iddiaya göre aralarında daha önceden husumet bulunan 2 grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı.

KURŞUN YAĞDIRIP KAÇTI

Tartışmanın büyümesi üzerine ismi öğrenilemeyen bir kişi belinden çıkardığı tabancayla Akın Ç.’yi karın bölgesinden 5, kolundan ise 1 kurşunla yaralayarak kaçtı. Kanlar içerisinde yerde kalan Akın Ç., ihbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

HAYATINI KAYBETTİ

Yaralı Akın Ç., burada doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.