Alanında Öncü, Akasya Ahşap!

Sektöründeki başlangıcı 2010 yılına dayanan ve on yıl içerisinde devamlı olarak gelişime ve ilerlemelere öne veren, bu konudaki her türlü fırsatı değerlendiren ve kendi kendisine yeni fırsatlar yaratan Akasya Ahşap, sürekli olarak yeni tesisler kurmaktadır.

featured

Sektöründeki başlangıcı 2010 yılına dayanan ve on yıl içerisinde devamlı olarak gelişime ve ilerlemelere öne veren, bu konudaki her türlü fırsatı değerlendiren ve kendi kendisine yeni fırsatlar yaratan Akasya Ahşap, sürekli olarak yeni tesisler kurmaktadır. Bu yeni tesislerle beraber odağının firma olarak genişlemek olduğunu çok net bir biçimde gösteren firma, son olarak da 2021 yılı içerisinde Ankara’da yeni bir kuruluşa gitmiştir.

Kendi alanı içerisinde sürekli olarak zirvede durmasına ek olarak gelişen teknoloji ve sanayi içerisinde de kesin olarak geride kalmamayı ve hep daha ileride ilerlemeyi hedef olarak belirlemiştir. İlkelerine ve çalışma prensiplerine bağlı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda da sektörün atar damarı olan müşteriler kısmında da oldukça özenli bir tavır takınmaktadırlar.

Gelişimleriyle Öne Çıkan, Akasya Ahşap!

Müşterilerinin onayını alma konusunda oldukça titiz bir çalışma içerisinde olan firma, toplumun ihtiyaçları konusunda da dikkatli davranmaktadır. Hizmet kısmında sağladıkları her türlü ürünü oldukça büyük bir özenle hazırlamanın yanı sıra kalitelerinden de ödün vermemektedirler. Gerekli olan tüm detayları belirleyerek ürünlerin yüzde yüz beğeni alması için çalışmaktadırlar.

Bu kapsamda hizmetleri içerisinde bulunan ahşap ambalaj aksesuarları, palet ve özel palet üretimi, ahşap ev üretimi gibi seçeneklerle ilerlemekte ve ürünleri arasında olan sandıklar konusunda da oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadırlar. Size gerekli olan ahşap sandık çeşitleri içerisinden ihracat sandığı kadar her türü bulabileceğinizden de emin olabilirsiniz.