Alçıpan nerelerde kullanılır?

Alçıpan yapı ve dekorasyon sektöründe kullanışlı ve hafif olduğu için en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Alçıpan yapısı tamamlanmış betonarme ve Çelik yapıların bölme duvarlarını oluşturabilmektedir.

featured

Alçıpan yapı ve dekorasyon sektöründe kullanışlı ve hafif olduğu için en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Alçıpan yapısı tamamlanmış betonarme ve Çelik yapıların bölme duvarlarını oluşturabilmektedir. Dekorasyon sektöründe mekanlara çeşitli dinamikler katmak için de sıkça alçıpandan yararlanılır. Öte yandan prefabrik evlerde de alçıpan uygulamalarına sık sık rastlanır. Ayrıca duvarlardan iş olarak ve tavan bölmelerinde de yarı açık şekilde kullanılabilecek olan raf şeklinde de alçıpan uygulamaları görülür. Elazığ alçıpan ve dekorasyon alanında faaliyet yürüten Trend Yapı Dekorasyon ve Duvar Kağıtları bu anlamda en modern tasarımlarla alçıpan maddeleri bir araya getirir.

Doğu Anadolu’nun en güzel duvar kağıdı modelleri Trend Yapı Dekorasyon’da

Trend Yapı Dekorasyon  ve Duvar Kağıtları Türkiye’de ve dünyada yapılan dekorasyon sektöründeki yenilikleri yakından takip ettiği için ülkemizdeki en kaliteli ve en modern duvar kağıdı çeşitlerini bünyesinde barındırır. Bu nedenle Elazığ duvar kağıdı deyince ilk akla gelen kuruluşlardan biri trend yapı dekorasyon ve duvar kağıtları firmasıdır. Her amaca uygun her alan için ayrı bir güzellik katan duvar kağıtlarını kuruluşun bünyesinde bulmak mümkündür. Firma profesyonel ekibi ile birlikte diğer birçok tadilat işlemlerinde olduğu gibi duvar kağıtlarının uygulanması noktasında da katkı sağlamaktadır. Öte yandan firma iç ve dış mekan tasarımlarını da yine profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmekte ve mekanlara estetik bir görünüm katmaktadır.

Kaynak: https://trendyapidekorasyon.com/