Aleyna Tilki İşlerinin Engellendiğini İddia Etti

featured

Aleyna Tilki, Sektörel Baskıdan Muzdarip Olduğunu Açıkladı

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla işlerinin engellendiğini ve bazı yerlerden banlandığını söyledi. Genç şarkıcı, Cüneyt Özdemir ve Kenan Taş’ın konuğu olduğu yılbaşı özel programında bu konuya değindi. Tilki, bu yıl 5 konser verdiğini belirtti.

“Beni Bir Çöp Gibi Ortaya Attılar”

Özdemir, “Sektörel bir sıkıntı yaşıyorsun, en az 100 konser vermen lazım” dediğinde, Tilki şunları söyledi: “Sektörel bir baskı var, benim küfrümü üstüne alanlar bile piyon. Birileri benim sahne yapmamı istemiyor. Sektörü domine eden insanlar, başka sanatçıları da kayırmak için beni açıkçası…”

Aleyna Tilki, sözlerine devamında “Çok canımı sıkarlarsa, başıma nelerin geldiğini de anlatacağım. Kaç kere ölümden döndüm, sahnede hiç kimse canımı umursamadı, beni bir çöp gibi ortaya attılar” şeklinde konuştu.

Cüneyt Özdemir’in Tepkisi

Cüneyt Özdemir’in sorularına yanıt veren genç popçu, konuşmasının ardından ölüm tehditleri aldığını ifade etti. “Ben konuştuğum için bana korku vermeye çalışıyorlar. Ben korkmuyorum. Konserimde bomba da patladı, prodüktörümü kasap bıçağıyla ortadan ikiye böldüler, gözümün önünde bir tane adamın bacağı da koptu, sahneye bıçakla biri de atladı… Canımı ortaya atıp çıktım, saatlerce uykusuz çalıştım” dedi.

Cüneyt Özdemir bu sözlere tepki göstererek “Savaş muhabirliği yaptık, bu kadar tehlike atlatmadık ya” diyerek şaşırdı.