Ali Koç, TFF ve Hakemler Hakkında Sert Sözlerle Konuştu!

featured

Ali Koç, açıklamalarına futbolun içinde yaşanan garip olaylara dikkat çekerek başladı. Sakatlıklar ve diğer konularla uğraşırken bu tür olayların yaşanmasının üzücü olduğunu belirtti.

“SABRIMIZ TÜKENDİ”

Fenerbahçe Başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile ilgili sabrın tükendiğini ifade etti. TFF Başkanı’nın niyetini sorgulama gerekliliği olduğunu dile getirdi ve kendisine güvendiğini ancak yaşananlar karşısında twinplay endişelendiğini vurguladı.

“TFF SORUMLUDUR”

Ali Koç, son günlerde gündemde olan hakem hataları ve TFF ile ilgili iddialara da değindi. TFF’nin temiz olması gerektiğini ve futbolun TFF sorumluluğunda olduğunu belirtti. Ayrıca, TFF Başkanı’nın cesaretinin olmadığını söyledi.

“İNLERİNE GİRECEĞİZ”

Fenerbahçe Başkanı, bu tür olayların üzerine gitmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. İzmir grubuna yönelik özel bir vurgu yaparak, bu sorunların kökünü kurutmaya kararlı olduklarını ve sonuna kadar mücadele edeceklerini belirtti.

“PAZAR GÜNÜNÜ BEKLEYİN”

Ali Koç, dürüst futbol isteyen twinplay giriş insanlar olduğunu ve pazar günü önemli açıklamalar yapacağını belirtti. TFF Başkanının bazı kulüp başkanlarını çarpıştırmak için randevular verdiğini ifade etti ve iyi niyetle iddiaların üzerine gidilmediğini söyledi.

Ali Koç’un bu açıklamaları Türk futbolunda büyük yankı uyandırırken, TFF ve hakemlerle ilgili yaşanan gelişmeler yakından takip edilmeye devam ediyor.