Amerika Sepetim Estee Lauder Advanced Night Repair Serum Fiyatları

Amerikadan alışveriş yapma şansı sayesinde Amerika Sepetim kadınları kozmetik derdinden kurtarıyor.

featured

Amerikadan alışveriş yapma şansı sayesinde Amerika Sepetim kadınları kozmetik derdinden kurtarıyor. Bunun dışında birçok markanın birçok farklı ürününü de getiriyor sizler için. Türkiye üzerinde tedariki zor olan ürünleri sizlerle kolay bir şekilde ulaştırıyor. Bildiğiniz üzere sosyal medyanın yaygınlaşması sebebiyle kadınlar kozmetik ürünlerini daha detaylı takip etmeye başlamıştır. Bazı markalar var ki özellikle çok fazla talep görmektedir. Bunlardan biri Urban Decay ve diğeri Estee Lauder olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden biri olan Estee Lauder Advanced Night Repair serumu çok fazla tercih ediliyor.

Kendi web sitesinde 50 ml 75 dolardan satışa sunulan ürün ml artmasıyla 200 dolara kadar artış gösteriyor. Türkiye de doların sürekli arttığını da göz önünde bulundurursak 50 ml bir şişeyi eğer 1000 TL altında bir yerde görürseniz kesinlikle uzak durun. Bu ürün orijinal değildir, bu nedenle de sahte ürün kullanımı gerçekleştirip hem cebinizi hem de cildinizi mahvetmeyin. Bu ürünü kendi web sitesinden, amerikada güvenilir olan web sitelerinden ve sephora üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Amerika Sepetim Nasıl Sipariş Verilir?

Amerika Sepetim üzerinden oldukça kolay bir şekilde sipariş vermek mümkün. İsterseniz benim için satın tercih edin isterseniz de kendim satın alacağım tercihinde bulunun. Örneğin, Juul markasına ait bir elektronik sigarayı benim için satın deyip form gönderirsiniz. Amerika Sepetim ardından sizin için bu ürünü veya ürünleri satın alır ve Amerika üzerindeki asıl merkezine yönlendirir. Merkeze ürünün gelmesi ardından müşteriye kargo ve vergi ücreti yansıtılır. Ödeme aşamalarınızı da tamamlamanız gerektiği şekilde yaptığınızda ürünleriniz artık Türkiye adresinize kargolanmaya hazır olacaktır.

Sizlerde Amerika Sepetim aracılığıyla istediğiniz birçok ürünü kolayca daha uygun fiyatlara elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yüzlerce marka içerisinden istediğiniz ürünü belirlemek ve bunun için başvurmaktır. Gereken işlemleri de ardından gerçekleştirdiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamadan kolay bir şekilde adresinize kadar getirim işlemi sağlanacaktır. İsterseniz kozmetik isterseniz teknoloji ne dilerseniz onu Amerika Sepetim sayesinde getirtebilirsiniz.

Amerika Sepetim ile Üç Aşamalı Ödeme

Amerika Sepetim üzerinden gerçekleştirdiğiniz bütün ödemeleriniz üç aşama içerisinde gerçekleşir. Birinci aşamada ürünün belirtilen kendi fiyatının ödemesini gerçekleştirirsiniz. Ardından ikinci aşama olarak da ürüne uygulanan gümrük vergisi dahil olur. Burada kategorilere göre ayrılmış vergi ücretlendirmeleri mevcuttur. %0’dan %40’a kadar vergi ücretlendirmesi vardır. Ürünün Amerika merkezine ulaşmasından sonra sizlere verginin ücretlendirilmesi gönderilir. Eğer ücretlendirmeyi yaparsanız anında kargolanma işlemleri sağlanacaktır. Son ödeme aşaması ise kargo ücretidir. Kargo ücretini Amerika Sepetim bir kilogramı 19 dolardan belirlemiştir. Daha sonraki artı kilolar için 10 dolar fiyat uygulaması koyulmuştur. Aynı şekilde ürününüz merkeze ulaştığında gerekli tartım işlemlerinden sonra kargo ücretini ödemeniz dahilinde artık adresinize yönlendirilecektir.

Kaynak: https://amerikasepetim.com/blog