Ankara Kombi Servisi Bakım Hizmetleri

Ankara kombi servisi sıcak su ihtiyacının kesintisiz olarak karşılanması için ve ısınma ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılan kombilerin her türlü bakımlarını yapmaktadır.

featured

Ankara kombi servisi sıcak su ihtiyacının kesintisiz olarak karşılanması için ve ısınma ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılan kombilerin her türlü bakımlarını yapmaktadır. Kombiler doğalgazın Türkiye’ye yaygın bir şekilde getirilmesi ile birlikte kullanılmaya başlamış olan cihazlardır. Doğalgaz gelmeden önce kat kaloriferi sistemi ile kömür kullanarak katlara ısı sağlanmaktaydı. Ancak temiz bir enerji olan doğalgazın gelmesi ile birlikte Türkiye’nin bütün illerinde doğalgaz ile çalışan kombi cihazları kullanılmaya başlandı. Kombi cihazları 7/24 kesintisiz sıcak suyun eve dağılmasını ve kaloriferi sıcak su temin edilmesinde görevlidir.

Çankaya Kombi Servis

Çankaya kombi servisi Ankara’nın merkezinde ve ilçelerinde bulunan müşterilere yönelik olarak hizmet. Kombiler çeşitli bu marka ve modellerde üretilmektedir. Markası ve modeli ne olursa olsun arızalanan kombilerin ya da bakımı yapılması gereken kombilerin işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bakımları zamanında yapılan kombilerin sürpriz bir sıkıntı çıkartması da muhtemel değildir. Kombilerin kullanılmaya başlandığı kış aylarının başında da mutlaka rutin olarak gerçekleştirilen kombi bakımının yapılması ve kombilerin temizliğinin de gerçekleştirilmesi sağlıklı bir şekilde ısınmayı da beraberinde getirecektir.

Kombi servisi bir gün 24 saat hizmet vererek müşterilerin ısınma ihtiyaçlarının kesintisiz olarak karşılanmasına sağlar. Herhangi bir markaya da modeldeki kombileriniz arızalanması durumunda Kombi servisi internet sitesinden teknik servis hizmeti almak mümkündür. Kombilerin bakımları kadar temizlikleri de uzun ömürlü kullanım açısından önemlidir.