Ankara’nın En İyi Künefecisi İbrahim Usta

featured

 

Ankara’da son derece meşhur olan künefeci İbrahim Usta, 1980 yılından bu yana lezzet severlere hizmet vermeye devam ediyor. Künefeci İbrahim Usta adı ile bilinen firma, ‘’Bir Anne Sevgisi Kadar Tatlı’’ sloganı ile misafirlerini ağırlıyor. Sloganından da anlaşılacağı gibi gerçek bir anne lezzeti ile hazırlanan tatlılar misafirleri bekliyor. Firmanın hem sahibi hem de ustası Hüseyin Tungaç’tır. Sadece Ankara’nın Etlik ilçesinde hizmet veriyorlar. Türkiye’nin pek çok semtinden sırf bu lezzeti tatmak için insanlar geliyor.

Künefe malzemeleri ise Gaziantep ve Şanlıurfa’dan geliyor. Antep fıstığı ve kullanılan diğer malzemeler günlük olarak getiriliyor. Peki, neden Künefeci İbrahim Usta’yı tercih etmelisiniz? Lezzetiyle, misafirperverliği ile damaklarda tat bırakan İbrahim Usta siz daha masaya oturduğunuz andan itibaren şu lezzetleri ikram ediyor;

  • Antep fıstığı
  • Ağın leblebisi
  • Meyve tabağı
  • Semaver çay

Künefe Dışında Farklı Lezzetler de Mevcut

Ankara’nın en iyi künefecisi İbrahim Usta sayesinde künefe dışında başka lezzetler de tatmanız mümkün. Menüye şöyle bir göz attığınızda kaymaklı ve peynirli künefe dışında katmer seçeneklerini de görebilirsiniz. Damak tadınıza hangisi uyuyorsa o tatlıyı seçebilirsiniz.

En iyi seçenek ise özel olarak hazırlanmış Antep fıstıklı dibek kahvesidir. Bu lezzetli başka yerde bulmak mümkün değil. Kahve ve fıstığın eşsiz lezzeti ile sizin de damağınızda enfes bir tat kalacak. Uygun fiyatlarda farklı lezzetler tatmak için geç kalmadan Künefeci İbrahim Usta’yı ziyaret edin.

Adres: Emrah Mah Yavrukurt Sk. No:5A Keçiören/Ankara

Telefon: 0312 323 27 63 – 0554 500 27 63