Anker’in Şarj Kategorisinde Beklentileri Aşan Yeni Modelleriyle Tanışmaya Hazır Olun

featured

Her bütçeye uygun ürünleri piyasaya sunmaya devam eden Anker, ününe ün katan şarj cihazları alanında ezberleri bozmaya ve hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Apple sertifikalı MagSafe aksesuarlarına farklı alternatifler arayanlar için ürünler geliştiren Anker MagGo serisi, iPhone 12 veya 13’ü ve lansmanı yapılacak olan iPhone 14 serisini kablosuz olarak şarj etmenin ötesine geçen yeni ürünleriyle sektörde fark yaratıyor. Anker MagGo 622 ve 633 Manyetik Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazları ve 613 Manyetik Kablosuz Araç Şarj Cihazı ince tasarımları, süper güçlü manyetik yapıları ile telefonları verimli bir şekilde şarj edebiliyorlar. Oculus Quest 2 için özel olarak bilgisayar arası bağlantıyı sağlamak amacıyla üretilmiş fiber optik ara yüzüyle kayıpsız 10 Gb/sn yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan Anker 712 USB-A-USB-C Kablosu da üst düzey oyun deneyimi yaşamak isteyenlerle buluşmayı bekliyor.

 

Hem telefon tutucu hem şarj ünitesi

Uzun toplantılar ve telefon görüşmeleri telefonları elde tutma işini zorlaştırıyor. Ancak Anker 622 MagGo Manyetik Kablosuz Şarj Aleti kullanıcılarını bu zahmetten kurtararak hem telefon tutucu hem de şarj ünitesi görevini üstlenebiliyor. Süper güçlü mıknatısla manyetik yerleşim, mükemmel hizalama ve verimli bir şarj sunan cihaz, rahat görüntüleme için tasarlanan çok yönlü yerleşik katlanabilir destek ayağıyla iPhone 12/13 ve yeni iPhone 14 serisini dik konumda tutabiliyor. İnce ve kompakt tasarımıyla tek elle arama, özçekim ve daha fazlasını yapabilmeye de olanak tanıyan şarj cihazı, 5.000 mAh’lik pil kapasitesine de sahip. Yeni iPhone 14, iPhone 12 ve 13’lere ek olarak AirPods Pro için de tek bir yerden aynı anda şarj etmeye olanak tanıyan Anker 623 MagGo Manyetik Kablosuz Şarj Aleti ise 25 W USB-C güç adaptörü, animasyonlu şarj durumu LED ışığı, kablosuz şarj tabanı ve 5K kablosuz pili ile kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. Anker 613 MagGo Manyetik Kablosuz Araç Şarj Cihazı ise araç içerisinde karanlıkta parlayan şarj noktası, güçlü manyetik yapısı ve daha iyi görüntüleme için 134 dereceye kadar ayarlanabilir açısıyla keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor. Konforlu bir gece yolculuğu deneyimi için tasarlanan kendinden ışıklı yapısıyla da karanlık ortamda kolayca bulunabilen cihaz 2 bağlantı noktalı USB araç şarj cihazı ve araç şarj yuvasıyla birlikte 1.5 metre USB-C kablosu, kendinden yapışkanlı 4 kablo klipsi (kendinden yapışkanlı) ve 3M tutucu pediyle birlikte kullanıcılarla buluşuyor.

 

Yüksek hızlı veri aktarımı ve şarj kablosu bir arada

USB 3.2 standardını destekleyen oyun bilgisayarlarıyla uyumlu Anker 712 USB-A-USB-C Kablo, 5 metre fiber optik ve 10 Gb/sn yüksek hızlı veri aktarımı USB-A şarj kablosuna sahip. Fiber optik çekirdek daha fazla esneklik sunarken, 5 metre kablo uzunluğu her oyundan en iyi verim alabileceğiniz menzili sunuyor. Ayrıca 10 Gbps aktarım hızı, diğer kabloların iki katı hız sunarken, daha düşük gecikme sağlıyor, sinyal kaybını en aza indiriyor ve daha yüksek kalite işlemeyle genel oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor. Kullanıcılar Anker 712 USB-A-USB-C Kablo sayesinde Oculus Quest 2 Sanal Gerçeklik Gözlüklerini oyun bilgisaylarına bağlayarak limitsiz VR oyun kütüphanelerine erişebiliyorlar.

 

Anker hakkında:

Yaşamı kolaylaştıran akıllı teknolojilere öncülük eden Anker, 2011 yılında Silikon Vadisi’nde kuruldu. Bugün Anker, şarj teknolojisi, kulaklık, hoparlör ve akıllı telefon aksesuarlarıyla ABD, Avrupa, Asya, Ortadoğu gibi birçok pazarda lider konumda yer alıyor. Anker, ayrıca Soundcore, eufy Clean, eufy security Nebula ve AnkerWork kategori markalarıyla tüketicilere kaliteli, yüksek performanslı ve akıllı teknolojiler sunuyor. Anker Türkiye’de taşınabilir bataryalar, robot süpürge, taşınabilir projeksiyon cihazları, BT kulaklık, hoparlör ve güvenlik kameraları kategorilerinde ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.