Antalyasporlu Naldo’nun Oğlu Trafik Kazasında Vefat Etti

featured

Bitexen Antalyaspor’un Brezilyalı defans oyuncusu Edinaldo Gomes Pereira, bilinen adıyla Naldo’nun ailesi geçtiğimiz ay bir trafik kazası geçirmişti. Bu üzücü kazada, Naldo’nun 4 yaşındaki oğlu Davi Pareira ağır yaralanmıştı. Maalesef Davi, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Antalyaspor kulübü, sosyal medya üzerinden “Seni unutmayacağız Davi” başlıklı bir mesajla taziye dileklerini iletti. Kulüpten yapılan vidobet açıklamada, “Futbolcumuz Naldo Pereira’nın oğlu Davi’nin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Davi’ye Allah’tan rahmet, Naldo ve ailesine başsağlığı diliyoruz” denildi.

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, bazı futbolcular vidobet giriş ve yönetim kurulu üyeleri, morg önünde Naldo ve eşine taziyelerini sundular. Davi’nin cenazesi İspanya’ya götürülerek defnedilecek.

O korkunç kaza, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde 7 Eylül’de gerçekleşmişti. Naldo’nun kayınpederi Walter Tilatti’nin kullandığı otomobil bir kavşakta başka bir araçla çarpışmıştı. Bu kazada, Walter Tilatti, eşi Alexandra Nardy ve Naldo’nun oğlu Davi ağır yaralanmıştı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özkan, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, tüm müdahalelere rağmen minik Davi’yi kurtaramadıklarını ifade etti ve ailesine başsağlığı diledi.