Ariş Pırlanta’dan Sevgi ve Barışın Sembolü Ametist

featured

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta mutluluk, sevgi ve barışın sembolü olan ametist ile soğuk havalarda mor rengin sıcaklığını tasarımlarına taşıyor. 

Ariş Pırlanta, sıra dışı ve dikkat çekici tasarımlar üretmeye devam ediyor. Bugüne kadar tasarladığı tüm koleksiyonlarında kadınlar için yepyeni tasarımlar sunan Ariş Pırlanta, kış ayına girdiğimiz bu günlerde Ametist Koleksiyonu ile morun sımsıcak rengini parmak ve boyunlara taşıyor. Koleksiyonda ametist taşları ile tasarlanmış oldukça zarif kolye uçları, yüzükler, küpelerden oluşan birçok alternatif yer alıyor.

Pozitif Enerji, Mutluluk ve Şifa Deposu Ametist

Ariş Pırlanta’nın koleksiyonunda yer alan ametist taşından hazırlanan altın tasarımlar, sakin ve mutlu bir aura oluşmasına katkıda bulunurken, kalp ritmini düzene sokuyor. Kas hastalıklarına iyi gelen, beden frekansını yükselterek psikolojik bir iyileşme sağlayarak, seratonin salgılamasını ayrıca arttırıyor. Ametist taşı enerji yüklü bir taştır, pozitif enerji deposu, mor rengi ile mutluluk ve huzur veren aynı zamanda canlandırıcı etkisi olan pozitif enerjiyi kendisine çekerek, ortamdaki olumsuz enerjiyi ise olumlu enerjiye çevirir. Tüm burçlarla uyumlu bir taştır ancak Balık burcunun sembolü olarak kabul edilir. Kullananlara sakinlik ve sabır getirmesi ile ünlü olan Ametist taşı ayrıca aşk ve sadakatin de sembolüdür. Zararlı alışkanlıklardan kurtulmayı sağlarken, çevre ile uyum sağlayarak, iyimser biri olmanızı sağlar.

Günün her saatinde kullanabileceğiniz, enerjinizi tazeleyecek ve sevdiklerinize keyifle hediye edebileceğiniz ametist taşlı tasarımlar Ariş Pırlanta’da sizi bekliyor. Altın ve pırlanta ile buluşan mor taşın pozitif enerjisiyle, kış aylarında sıcacık etkisi ile yenilendiğinizi hissederek, birbirinden şık takılarla göz kamaştıracaksınız.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, yüzlerce şık tasarımlardan oluşan tüm koleksiyonları ve ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini instagram (aris_pirlanta) facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

 Bilgi için: Amazon İletişim: Gülçin Yeşilyurt, 0531 620 89 30, [email protected].tr

  Ariş Pırlanta hakkında

Aşkla, sanatla, ustalıkla…

116 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.

Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.

Bilgi notu:

Ariş Pırlanta, bir çok ilke imza atarak sektöre yön vermiştir. Bu ilklerden bazıları:

•           İlk fiyat deklarasyonlu katalog ve basılı tanıtım materyalleri oluşturan marka

•           Yurtdışındaki mücevher fuarında montür konusunda Türkiye’yi temsil eden ilk firma

•           İlk e-ticaret sitesi (www.e-aris.com) açan marka

•           İlk mücevher defilesi (Sabancı Atlı Köşk) düzenleyen marka

•           İlk kişiye özel ve inovatif koleksiyonlar (Parmak İzi, Yaprak Koleksiyonları, Saç telinin ve dişin kullanıldığı Sachi ve Dishi koleksiyonları) sunan mücevher markası

•           Pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ve 5C kuralını uygulamaya sokan ilk marka

•           Türkiye’yi pırlantanın üstün beyazı olarak bilinen D color ile tanıştıran ilk marka.