Aşk Sorularını Cevapsız Bırakan Hande Erçel Akıllarda Soru İşareti Bıraktı

Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan Hande Erçel'in genç iş insanı Murat Akdoğan'la birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Bugün objektiflere takılan Erçel, gazetecilerin hem Bürsin'le hem de Akdoğan'la ilgili sorduğu aşk sorularını cevapsız bıraktı. Erçel'in bu tavrı akıllarda soru işareti bıraktı.

featured

Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan Hande Erçel’in genç iş insanı Murat Akdoğan’la birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Bugün objektiflere takılan Erçel, gazetecilerin hem Bürsin’le hem de Akdoğan’la ilgili sorduğu aşk sorularını cevapsız bıraktı. Erçel’in bu tavrı akıllarda soru işareti bıraktı.

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan Hande Erçel, haklarında çıkan aşk iddialarını yeni aşkı Murat Akdoğan ile birlikte durdurmuştu.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Ancak bugün cilt bakımı için gittiği bir güzellik merkezi çıkışı görüntülenen Hande Erçel’e gazetecilerden yeni sevgilisi ve Kerem Bürsin’le ilgili sorular geldi. Gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bırakan Erçel, hızla arabasına binerek bulunduğu yerden uzaklaştı. Erçel’in aşk sorularını yanıtsız bırakması kafaları karıştırırken, kiminle aşk yaşadığı konusu ise muallakta kaldı.,