Astrolog Meral Güven’den Fenerbahçeli Taraftarlara Sert İfadeler

featured

Astrolog Meral Güven’den Şaşırtıcı Açıklamalar

Astrolog Meral Güven, Fenerbahçe taraftarlarını hedef alan sert paylaşımlarda bulundu. Geçen güne kadar sarı-lacivertli takımın şampiyon olacağını iddia eden Güven’in sözleri dikkat çekti.

“OH CANIMA DEĞSİN, BETER OLUN”

“Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordunuz. Adamın böyle hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun.”

“ALLAH’A ŞİRK KOŞMAK NEYMİŞ GÖRDÜNÜZ MÜ?”

Sözlerine ironik bir şekilde devam eden Meral Güven, “Allah’a şirk koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin.” dedi.

“BENİ ALLAH GİBİ GÖRDÜNÜZ”

Son olarak sözlerini noktalayan Meral Güven, “Beni Allah gibi gördünüz, alın bakın sonuca. Beter olun. Öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar” açıklamasını yaptı.

“SIRA GALATASARAY’A DA GELECEK”

“Ben size gidin beni manşet mi yapın dedim? Allah’a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir. Sıra Galatasaray tarafına da gelecek.”

“3 YILDIR HEP DOĞRU BİLDİM”

“Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim. Bir kez takdir görmedim. Ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Allah’ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın.”