Aveda, 2021 Yılbaşı Hediye Setleri için 3.1 Phillip Lim ile İş Birliğini Duyurdu.

featured

 

 

Aveda x 3.1 Phillip Lim koleksiyonu, sınırlı sayıda hediye setleri 

ile güzellik dünyasını ve hediye verme sanatını kutluyor.

 

MINNEAPOLIS, MN (KASIM 2021)— Aveda, 2021 Holiday Koleksiyonu için dünyaca ünlü moda markası 3.1 Phillip Lim ile iş birliğini duyuruyor ve ortak bir sürdürülebilirlik bilincine sahip iki markanın özel olarak ürettiği hediye kutusu tasarımlarıyla güzelliğe botanik bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu Aralık ayından itibaren tüm dünyada satışa sunulacak olan Aveda x 3.1 Phillip Lim tasarımına sahip Aveda’nın çok sevilen setleri, botanikten ilham alan grafikler ve doğadan gelen canlı renklerle ışıldayarak tatil sezonunun neşeli ve beklenmedik yönünü yansıtıyor.

 

Koleksiyon aracılığıyla uzun dönemli bir iş birliği inşa eden Aveda ve 3.1 Phillip Lim, ortak sahip oldukları dünyayı önemseme misyonlarını birlikte pekiştirmek ve kutlamaktan gurur duyuyor. Ortaya çıkan Aveda x 3.1 Phillip Lim Özel Tasarımlı Setleri, hediye etmenin, birlikteliğin ve doğanın ilham verici büyüsünün ruhunu yansıtıyor.

 

Aveda’nın Global Marka Başkanı Barbara De Laere, “Sevgili dostumuz yetenekli Phillip Lim ve ekibiyle yılbaşı sezonu için böylesine güzel bir birliktelik yaratmak üzere ortak olmaktan daha mutlu olamazdık.” dedi. “Bu tasarım, doğanın armağanlarına olan ortak takdirimizi somutlaştırıyor. Ürünlerimizde kullandığımız güçlü çiçek ve bitki özlerinden markamızın ve koleksiyonlarımızın yaratıcı ifadesine kadar yaptığımız her şey için doğa bizim ilham kaynağımızdır.”

 

“Bu koleksiyonu geliştirmek, Aveda ile ilişkimizin doğal bir evrimi oldu. Ortak değerlerimiz olan gezegeni korumak ve önemsemeyi göz ardı etmeden, yaşamdaki basit ritüellere doğal bir güzellik ve neşe getirebiliriz. Hareket alanı verildiğinde tabiat ana, kendi doğal döngüleriyle dönüşerek gelişir; biz de bu ruhu sevdiğimiz birine özel olarak düşünülmüş bir hediye verirken süsleyerek kullanmak istedik,” diye ekledi 3.1 Phillip Lim’in Yaratıcı Direktörü ve Kurucu Ortağı Phillip Lim.

 

Aveda x 3.1 Phillip Lim iş birliği, tatil sezonunun neşeli renklerini yansıtan Aveda’nın en çok satılan üç çeşit sınırlı sayıda hediye seti ve çarpıcı grafiklere sahip özel tasarım hediye kutusunu içeriyor.

 

YILBAŞI SETLERİ

 

Aveda Botanical Repair Yoğun Onarım Limitli Sayıda Üretilen 3.1 Phillip Lim Dizayn Yılbaşı Seti – %25 avantajlı fiyatı ile 737 TL yerine 548 TL 

Botanical Repair Yıpranmış Saçlar için Onarım Şampuanı 200ml

Botanical Repair Yıpranmış Saçlar için Onarım Kremi 200ml

Aveda Mini Ahşap Saç Fırçası

 

Aveda Nutriplenish Nemlendirme Limitli Sayıda Üretilen 3.1 Phillip Lim Dizayn Yılbaşı Seti – %25 avantajlı fiyatı ile 737 TL yerine 548 TL

Nutriplenish Hafif Nemlendirici Şampuan 250ml

Nutriplenish Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi 200ml

Aveda Mini Ahşap Saç Fırçası

 

Aveda Invati Advanced Dökülme Karşıtı Limitli Sayıda Üretilen 3.1 Phillip Lim Dizayn Yılbaşı Seti – %20 avantajlı fiyatı ile 987 TL yerine 798 TL

Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Hafif Doku 200ml

Invati Advanced Dökülme Karşıtı Saç Serumu 150ml

Aveda Mini Ahşap Saç Fırçası

 

Bu koleksiyondaki sınırlı sayıda üretilen hediye kutularında yer alan sanat eseri, taze kesilmiş botaniklerin doğal bir tuval olarak kullanıldığı elle boyanmış eserlerde, botanik sanatçısı Sophie Parker ile yapılan iş birliği doğrultusunda tasarlandı. Yaratıcı yaklaşımı, her yaprağın organik formunu kullanacak şekilde ayarlandı ve bitkilerin fırça darbelerini yönlendirmesine izin verdi. Bu koleksiyonun çizimleri üzerinde Phillip Lim ile yakın bir şekilde çalışan Parker’ın ambalajlarında bulunan baskıları oluşturmak için dijital olarak dönüştürüldü.

 

 

KULLANILABİLİRLİK VE MALİYETİ

Aveda x 3.1 Phillip Lim Yılbaşı Hediye Setleri Koleksiyonu, Aralık ayından itibaren yetkili Aveda salonlarında satışa sunulacak. Sınırlı sayıda üretilen yılbaşı setleri, Aveda’nın vegan ve hayvan dostu ve çok sevilen ürünleriyle birlikte satışa sunulacaktır.