Aziz Gürkan Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı!

Malatya'nın Sevilen Esnafı Aziz Gürkan, Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı

featured

Malatya’nın tanınmış ve sevilen esnafı Aziz Gürkan, “En iyisi senin şehrin olacak” sloganıyla İyi Parti’den Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi adayı olduğunu duyurdu. Yerel toplulukta “Yörem Bakliyat” adıyla bilinen dükkanın sahibi olan Gürkan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Gürkan, Malatya’nın Battalgazi ilçesinde yıllardır sürdürdüğü esnaflık faaliyetleriyle tanınmakta ve sevilmektedir. Kendine has babacan tavırları ve topluma olan yakın ilişkileriyle bilinen Gürkan, şimdi de Battalgazi Belediyesi Meclis Üyeliği için yola çıktı.

Aziz Gürkan’ın adaylığı, Malatya’da geniş bir kesim tarafından memnuniyetle karşılandı. Gürkan, “Malatya’nın değerlerini ve potansiyelini en iyi şekilde temsil ederek, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışacağım” dedi. “En iyisi senin şehrin olacak” sloganıyla hareket eden Gürkan, şehrin sosyal ve ekonomik anlamda gelişimine katkı sağlama hedefiyle yola çıktığını belirtti.

Battalgazi ilçesi sakinleri, Gürkan’ın adaylığından duydukları memnuniyeti ifade ederek, onun bu yeni rolünde de Malatya için olumlu değişiklikler yapacağına inandıklarını dile getirdiler.

Aziz Gürkan, seçim çalışmalarına hemen başlayarak, Battalgazi’nin dört bir yanını ziyaret edecek ve seçmenlerle birebir görüşmeler gerçekleştirecek. Gürkan, “Battalgazi’nin her köşesinde, her sakininin sesini duymak ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışacağım” diyerek sözlerini tamamladı.

Malatya’nın sevilen esnafı, şimdi de Battalgazi Belediyesi Meclis Üyesi olarak kente hizmet etme yolunda ilerliyor. Aziz Gürkan’ın adaylığı, Malatya için umut vaad eden bir gelişme olarak değerlendiriliyor.