Baba Adayı Uzman Çavuş, Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti

Çorum Mecitözü-Amasya karayolunda Uzman Çavuş Ayhan Şahin'in kullandığı araç, sürücüsünün kontrolünden çıkması sebebiyle kaza yaptı. Kazada yaşamını yitiren Şahin'in eşinin 8 aylık hamile olduğu ve 1 ay sonra doğum yapacağı belirtildi. Uzman çavuşun yakınları, vefat haberini alınca büyük üzüntüye uğradı.

featured

Çorum Mecitözü-Amasya karayolunda Uzman Çavuş Ayhan Şahin’in kullandığı araç, sürücüsünün kontrolünden çıkması sebebiyle kaza yaptı. Kazada yaşamını yitiren Şahin’in eşinin 8 aylık hamile olduğu ve 1 ay sonra doğum yapacağı belirtildi. Uzman çavuşun yakınları, vefat haberini alınca büyük üzüntüye uğradı.

Malatya’da görevli Çorumlu Uzman Çavuş Ayhan Şahin(27), Mecitözü- Amasya karayolunda 4 ACD 695 plakalı otomobiliyle ilerlediği sırada, aracın direksiyon hakimiyetini kaybetti. Araç, hızın da etkisiyle taklalar atarak yol kenarına savruldu.

OLAY YERİNDE VEFAT ETTİ

Kazayı gören diğer sürücülerin ihbarı ile olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada Uzman Çavuş Şahin, olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

EŞİ, 8 AYLIK HAMİLEYDİ

Öte yandan, talihsiz kazada hayatını kaybeden Mecitözü nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Ayhan Şahin’in eşinin hamile olduğu ve 1 ay sonra doğum yapacağı öğrenildi. Kaza ile ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.