Babalar için özel hediye setleri Kahve Dünyası’nda!

featured

Kahve Dünyası yılın her özel gününde yaptığı gibi Babalar Günü için de özel hediye setleri hazırlayarak bu anlamlı günü kutluyor. Çocukları için her şeyi yapan babaların farklı stillerini göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş hediye setleri tasarlayan Kahve Dünyası, bu özel günde babasının stilini de kahve keyfini de ihmal etmeyenleri Kahve Dünyası mağazalarına davet ediyor.

 

Tarzına göre hediye

Klasik seven babaları mutlu edecek hediye setinde; orta veya çok kavrulmuş olarak seçim yapabileceğiniz Kahve Dünyası Türk kahvesi yer alıyor. Kahve keyfine 2’li double Türk kahvesi fincan seti ile tercihe göre spesiyal veya trüf çikolata eşlik ediyor. Sporcu babalar için hazırlanan hediye setinde ise kullan at bardak ve plastik şişe yerine termos kullanan doğa dostu babalar için Kahve Dünyası Termosu yer alıyor. Filtre kahve ve damak zevkine göre seçim yapılabilen Kahve Dünyası’nın el yapımı orijin tablet serisi, şeker ilavesiz tablet çikolataları ile sporcu babaların keyfini tamamlıyor.

 

Çalışan babaların yoğun temposu elbette Espresso ile kolaylaşıyor. 2’li Espresso fincan seti, Kahve Dünyası’nın birbirinden lezzetli kapsül kahve çeşitleri ve orjintablet çikolatasından oluşan set, gurme lezzette bir hediye seçeneği sunuyor.