Bakan Göktaş’ın Yakın Koruma Ekibindeki Polis Memuru, Görev Sırasında Şehit Oldu

featured

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, yakın koruma ekibinde görevli polis memuru Musa Erdem’in trafik kazası sonucu şehit olduğunu duyurdu. Göktaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Yakın koruma ekibimizde görevli kıymetli mesai arkadaşımız, kardeşimiz, polis memuru Musa Erdem’in görevi sırasında elim bir trafik kazası sonucu şehadete yürümesiyle yüreğimiz yandı.” ifadelerini kullandı.

Bakan Göktaş’tan Başsağlığı ve Sabır Mesajı

Bakan Göktaş, şehit polis memuru için başsağlığı ve sabır dileklerini paylaştı. Açıklamasında, “Şehidimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine ve tüm mesai arkadaşlarıma başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet, makamı ali olsun. Aziz hatırasına ve bizlere emaneti olan ailesine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Başımız sağ olsun.” ifadelerine yer verdi.

Kazanın Detayları

Trafik kazası, Çankaya ilçesi İlkadım Mahallesi Dikmen Caddesi’nde meydana geldi. Bakan Göktaş, bir ziyaret sonrasında otomobiliyle ayrılırken, koruma ekibinde bulunan polis memuru Musa Erdem, aşırı hızlı bir aracın çarpması sonucu ağır yaralandı. Erdem, çevredekiler tarafından kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kazaya ilişkin soruşturma devam ediyor.