Bakan Süleyman Soylu Yayınladı: Jandarmamız Kırmızı Listeyi Yerle Bir Etti

İçişleri Bakanı Soylu, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Soylu yaptığı paylaşımında, "Jandarma'mız bizi yalnız bırakmadı. Mardin'de, 'Kırmızı Liste'ye bir çizgi çekti. Yanına bir de 'Turuncu' ekledi" ifadelerini kullandı.

featured

İçişleri Bakanı Soylu, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Soylu yaptığı paylaşımında, “Jandarma’mız bizi yalnız bırakmadı. Mardin’de, ‘Kırmızı Liste’ye bir çizgi çekti. Yanına bir de ‘Turuncu’ ekledi” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından, Mardin’de Eren-5 Operasyonu kapsamında etkisiz hale getirilen 6 teröristten 2’sinin “kırmızı” ve “turuncu” listelerde yer aldığını belirtti.

SÜLEYMAN SOYLU PAYLAŞTI

Soylu, Twitter’daki paylaşımında, trafikte yayalara öncelik verilmesi için yapılan kampanyaya atıfta bulunarak, “30 Mart’ta, kırmızı çizgiyi çekiyoruz dedik ve yaya geçitlerinde kırmızı çizgiyi çektik. Jandarmamız bizi yalnız bırakmadı. Mardin’de, ‘Kırmızı Liste’ye bir çizgi çekti. Yanına bir de ‘Turuncu’ ekledi. Kahramanlarımızı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Bakan Soylu paylaştı: Jandarmamız Kırmızı Liste'ye bir çizgi çekti

Bakan Soylu paylaştı: Jandarmamız Kırmızı Liste'ye bir çizgi çekti