Bella Maison battaniyeler sonbahar sıcaklığına eşlik edecek

featured

“Güzel ev” kavramına yeni bir soluk getiren Bella Maison’un Lucas, Anchal ve Rainbow battaniyeleri farklılaşan tasarımı ve sıcacık tonlarıyla sonbahar kış sezonuna hoş bir karşılama yapıyor. Etnik desenleriyle evlerin atmosferini değiştirecek olan battaniyeler, sıcacık anların eşlikçisi olacak.

 Tasarımlarıyla evlerdeki yaşamı daha keyifli hale getiren Bella Maison battaniyeler, çift taraflı kullanım alternatifleriyle seçim özgürlüğünü yeniden tanımlıyor. Herkesin hayatından etnik bir detay bulabileceği çift taraflı battaniyeler, serin günlerin ve kış aylarının vazgeçilmezi olacak.

Tasarımıyla uykulara dinamik ve modern bir esinti kazandırıyor 

Mid century tasarım algısıyla modern çizgileri bir arada sunan Graphic Lines koleksiyonun yeni parçası çift taraflı ve pamuklu battaniye Lucas, geometrik desen gücünü ön planda tutuyor.   Uykulara dinamik ve modern bir esinti kazandıran Lucas, siyah, beyaz ve hardal sarısının harika harmonisiyle maskülen tasarımlardan hoşlananlar için güçlü bir alternatif oluyor. Pamuklu, yumuşacık dokusuna kenarlarda çoban dikişin eşlik ettiği Lucas, etnik detayları da gözler önüne seriyor.

Çizgileriyle yatak odalarının ruhunu tamamlayacak

Deko-trendi bohem ve etnik kültüre ait bir yatak odanız ya da salonunuz varsa Anchal pamuklu battaniye tam size göre. Bohem ve tribal detaylarıyla battaniye anlayışını farklı bir konuma taşıyan Anchal, evlerde boho ve retro hava yaratıyor. Evde yaşanan en keyifli anlara eşlik edecek çift taraflı kullanılabilen Anchal battaniye bej, antrasit, hardal renkleri, etnik ve tribal çizgileriyle yatak odalarının ruhunu tamamlayacak.

Retro hissini ortaya koyuyor

Dört köşe püskülleri ile kolayca fark edilen Rainbow, tekrarlayan desenleriyle keyifli anların ritmine yön veriyor. Köşeli ve yuvarlak hatlı motifleri, püskülleri ve tribal çağrışımlarıyla retro hissini ortaya koyuyor. Baharat tonları, kil renkleri ve sıcak dokularıyla salon ve yatak odalarına yeni rustik bir etki yaratan battaniye hem göze hem dokusal duyuları etkiliyor.

Bella Maison Hakkında:

2016 yılından bu yana ev-yaşam sektörüne değer katan, Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor. Sofra, yatak odası, mutfak ve banyo tekstil grubu ürünlerinin yanı sıra kozmetik, bebe ve ev dekorasyonu kategorilerinde geniş ürün çeşidi bulunan Bella Maison tasarımlarını her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyor. Sektörde ‘Sizin eviniz bizim evimiz’’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle geleceğe giden yolda, e-ticaret ve yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyen Bella Maison yurt içinde 13, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Fas ve Özbekistan’da birer mağazası ile tüketici ile buluşuyor.