Belusso Mobilya’nın 30 yılı aşkın tecrübesine güvenin

Belusso Mobilya Modoko Mobilyacılar Sitesi merkezli olarak faaliyet yürüten ve sektöründe lider konumda bulunan bir mobilya firmasıdır.

featured

Belusso Mobilya Modoko Mobilyacılar Sitesi merkezli olarak faaliyet yürüten ve sektöründe lider konumda bulunan bir mobilya firmasıdır. Kuruluş yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı, sehpalar, berjerler ve daha birçok ev eşyasını kaliteli ve uygun fiyata sunmaya gayret göstermektedir. Belusso Mobilya sektöründe 30 yıllık tecrübesi ile yıldız konumda yer almaktadır. iç mimarlık hizmeti gibi hizmetleri de sunan firma bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi bünyesinde istihdam etmektedir. Bu ekip Türkiye ve dünyadaki mobilya sektöründeki trendleri yakından takip ederek firmanın bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Bu sayede modern, kaliteli, kullanışlı ve sağlam mobilyaları müşterilerine sunmaktadır.

Mobilya alırken renk ve kumaş ayrıntısına dikkat etmek gerekmektedir

Bireyler mobilya alırken görsel tasarımına önem vermektedirler. Bu nedenle sağlamlık ve dayanıklılık gibi ayrıntıları ikinci plana atabilmektedirler. Oysa sağlamlıkta tasarım kadar dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Ülkemizde mobilyaların kullanım ömürleri oldukça yüksektir. Bireyler aldıkları mobilyaları bir-iki sene değil on yıllarca kullanmayı hedeflemektedirler. Öte yandan mobilya alırken dikkat edilecek bir diğer nokta ise mekanı doğru kullanmaktır. Doğru mobilyalar evinizi daha efektif kullanmanıza ve eşyalardan maksimum verim almanıza olanak sağlar. Belusso Mobilya müşterilerine sadece mobilya satışı değil aynı zamanda iç mimarlık hizmeti gibi hizmetlerde sunmaktadır. Firmanın verimli ve etkin bir web sitesi de bulunur.