Bennu Erez başarılı bir yaşam koçu olarak hizmet veriyor

1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Bennu Erez çocukluğundan bu yana başarılı bir eğitim hayatına sahiptir. Bennu Erez dünyayı tanımaya başladığından beri insanların çevre ile doğa ile ve birbirleri ile  ilişkilerini yakından gözlemlemiştir.

featured

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bennu Erez çocukluğundan bu yana başarılı bir eğitim hayatına sahiptir. Bennu Erez dünyayı tanımaya başladığından beri insanların çevre ile doğa ile ve birbirleri ile  ilişkilerini yakından gözlemlemiştir. İnsani ilişkilerde olan başarısını ileriye dönük meslek seçimine de yönelten Bennu Erez ülkemizin en başarılı ilişki koçları ve yaşam koçları arasına girmiştir. Bennu Erez 2010 yılında liseyi 2015 yılında ise mesleki eğitimini tamamlamıştır.

Bennu Erez America University onaylı uzman psikoloji NLP Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Kendini geliştirmeye okumaya ve eğitim almaya hiçbir zaman doymayan Erez, yaşam koçluğu eğitiminin yanı sıra İstanbul Üniversitesi ilişki koçluğu eğitimini de büyük bir başarı ile tamamlamıştır.

Bennu Erez bu başarısı ile 2017 yılında en iyi yaşam koçu alanında ikincilik ödülüne layık görülmüştür. Erez, 2018 yılında ise eğitim yaşamında yeni bir başarıya imza atmış ve Uluslararası Koçluk Derneği’nden ACC yani akredite sertifikalı koç mentorlük eğitimini tamamlayarak mentor unvanını almıştır. Kariyerinde bu alanda devam eden Bennu Erez 2020 yılında CTAA uygulayıcı sertifikasını da temin ederek kariyeri için önemli bir basamağı daha atlamayı başarmıştır.

Erez, insan psikolojisi, aile ilişkileri, yaşam koçluğu alanında binlerce kişiye ve onlarca aileye faydalı bir şekilde hizmet sunmuştur. Kendini geliştirmeye okumaya ve eğitimlerine hiçbir şekilde ara vermeyen Bennu Erez çalışmalarına büyük bir şevk ile devam etmektedir.