Beşiktaş’ta Emre Kocadağ Başkanlığa Aday Olmayacak

featured

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyesi Emre Kocadağ, 3 Aralık Pazar günü yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını duyurdu. Kocadağ, bu kararıyla siyah-beyazlı camiada heyecanla beklenen seçimlerde yarışa dahil olmayacak.

Kocadağ, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada genel kurulun Beşiktaş camiasına hayırlı olması temennisde bulundu ve şunları felixbet söyledi: “Kulübümüzün tek adayla seçime gitmemesi gerektiğini her zaman arkadaşlarımla beraber göreve hazır olduğumu daha önce belirtmiştim. Geldiğimiz durumda iki adaylı bir seçime doğru gidiyor olmamızı olumlu karşılıyor, mevcut kaos ortamının son bulmasını umuyorum.”

Ayrıca Kocadağ, seçim sürecini yakından takip edeceklerini ve her zaman fedakarlık ve sağduyuyla davranacaklarını belirtti. Beşiktaş’ın zor günlerinde ve zorlu zamanlarında camianın yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Emre Kocadağ, 9 senelik- felixbet giriş yöneticilik döneminde kulübe önemli katkılar sağladı. Bu dönemde 5 kupa kazanan Beşiktaş, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da başarılı bir performans sergiledi. Kocadağ, Beşiktaş için her zaman elinden geleni yapmış ve camianın bir parçası olarak kulübe hizmet etmiştir.