Beylikdüzü Belediye Başkanından Kadın Girişimci Tuğba Asma’ya Teşekkür Plaketi

featured

iş kadını Tuğba ASMA Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’tan “8 Mart
Dünya Kadınlar Günü özel Programı”nda Kadın Girişimci olarak ülke ekonomisine sunduğu katkılar adına teşekkür plaketi aldı.
Tuğba Hanıma ulaşarak tebrik ettik.
Beylikdüzü Belediye Başkanı
Mehmet Murat Çalık Yeni Nesil Girişimci Kadınlar platformu üyelerini ve kurucularını ağırladı.
Tuğba Hanıma programın nasıl oluştuğunu ve nasıl geçtiğini sorduk.
“Yeni nesil girişimci kadınlar platformu kurucusu Selin Yıldırım Beylikdüzü Belediyesi’nin Kadınlar Gününe özel programına tüm platform olarak katılacağımızı belirtti ve davet etti. Her zaman bir birimize destekte bulunduğumuz bu yolda bu davet için teşekkür ettim ve Belediye bizleri en güzel şekilde ağırladı.”
Öncelikle Yeni Nesil Girişimci Kadınlar platformunun kurulduğu günden itibaren hem destekçileri hemde üyesi olduğunu
belirtti.
Yeni Nesil Girişimci Kadınlar platformu kurucusu Selin YILDIRIM sevdiğim,abla dediğim değerli bir insan. Her zaman girişimci kadınlara fayda sağlayacak bir yapıda ilerlediklerini söyledi.
“Yeni Nesil Girişimci Kadınlar platformu olarak
Kuruluş amacımız ilk olarak kadınlarımızın kendini gerçekleştirme yolunda o ilk adımı atarken, ne olacağını,nereden başlaması
gerektiği konusunda destek olmak, kadınlarımıza öncülük etmek Jtek başlarına olmadıklarını ,yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamak ,maddi gücünü kazanmak isteyen kadınlarımızı iş hayatına hazırlamak kendi ayakları üzerinde duran çevresine ve topluma katkı sağlayan kadın gücünü ortaya çıkarmak ve bu yolda aktif kalmalarını sağlamak…
“Hayallerini hedefleri haline getirmelerinde destek oluyoruz”

Sloganımız “Her şey Mümkün”
Kadın değişirse toplum değişir Jbiz birlikte dönüşüyor ve değişiyoruz .
Kadınlar olarak dünyanın %5ff sini oluşturuyoruz. Bir şeyleri değiştirmek için neden başkalarını bekleyelim ki ? Her şey farkındalıkla başlar. şuna inanıyorum ; toplumları değiştirecek olan biz kadınlarız şu an şikayet ettiğimiz her şeyi ancak
bizler değiştirebiliriz, bunu da birlik olursak başarabiliriz.

Bu bilinçle yola çıktık ve yolumuza her geçen gün güçlenerek devam ediyoruz.
YGNK platformu
Kurucusu olan Selin YILDIRIM ve kuruluşundan itibaren destekleyen kadınlarımıza,üyelerimize katkılarından dolayı kendi adıma teşekkür ediyorum.

Ayrıca; Beylikdüzü Belediye Başkanı Sayın Mehmet Murat Çalık’ın eşi Zehra ÇALIK Hanımefendiye de teşekkürlerimi sunuyorum.