Bir kadın daha başından vurularak öldürüldü

Beylikdüzü'nde bir evden gelen silah sesleri üzerine olay yerine giden polis ekipleri, bir kadını kafasından silahla vurulmuş halde buldu. Kadının olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlenirken, polis evde bulunan kadının erkek arkadaşını gözaltına aldı. Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu yapılacak incelemelerden sonra kesinleşecek.

featured

Beylikdüzü’nde bir evden gelen silah sesleri üzerine olay yerine giden polis ekipleri, bir kadını kafasından silahla vurulmuş halde buldu. Kadının olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlenirken, polis evde bulunan kadının erkek arkadaşını gözaltına aldı. Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu yapılacak incelemelerden sonra kesinleşecek.

İstanbul’un Beylikdüzü mevkiisinde İstiklal Caddesi’ndeki bir sitede gerçekleşen olayda, 10 katlı bir binanın 6’ncı katındaki daireden silah sesleri duyulduğu  ihbarı üzerine siteye polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Daireye giren polis ekipleri bir kadını, kafasından silahla vurulmuş halde buldu. Sağlık ekiplerince yapılan incelemede, kadının yaşamını yitirdiği belirlendi. Olay yerinde bulunan kadının erkek arkadaşı polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

CİNAYET Mİ, İNTİHAR MI?

Kadının cenazesi morga kaldırılırken, olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu otopsi raporu ve savcılık incelemesinden sonra kesinleşecek.