Boğaziçi Tesisat Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Boğaziçi Tesisat firması 2010 yılında kurulmuş olup İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet sağlar.

featured

Boğaziçi Tesisat firması 2010 yılında kurulmuş olup İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet sağlar. Özellikle de su kaçağı gibi problemler birçok kişi tarafından yaşanır. Bazı firmalar eski usullerde yapmaya devam etse de Boğaziçi Tesisat teknolojinin yardımıyla kameralı sistemle su kaçağı sorununu teyit eder. Böylece müşteriler de memnun olacaklardır ve kırma işlemleri yüzünden ekstra masraflar da ortaya çıkmayacaktır. Birçok bölgede hizmet veren firma Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek hizmet sağlıyor.

Su kaçağınızın olması durumunda bölgede bulunan ekipler aramanız dahilinde sizlere 30 dk içerisinde ulaşım sağlayacaklardır. Adresinize gelen ekipler sizleri dikkatle dinlerler ve sonraki aşamada ön kontrolleri gerçekleştirirler. Tesisatınıza pompa bağlanır ve sıcak su testiniz yapılır. Kaçağın ekipler tarafından tespit edilmesi durumunda akustik dinleme testi gerçekleştirilir. Kaçak noktası ekipler tarafından tespit edildikten sonra müşteriye gösterilir ve işlemlere başlanır. Ayrıca tamir bittikten sonra sizlere garantili bir hizmet sunarlar.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Boğaziçi tesisat İstanbul Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işlemlerinde hanelerin bütçesini zora sokmayacak bir politika ile ilerler. Bu gibi durumlarda güvenilir firma bulmak oldukça meşakkatlidir. Boğaziçi tesisat sizlere 150 TL’den daire içi, 200 TL’den iş yeri için ve 100 TL üzerinden de tamir için fiyat listesi yapmıştır. Ayrıca diğer garantili firmalara göre daha hesaplı çalışır. Hem garantili hem de cebinizin yanmamasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.