Bulut Akacan Kimdir?

Bulut Akacan 1983 yılında doğmuştur. Aslen Güzelyurtludur. Günümüzde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti devletinde önde gelen iş insanları arasında yer alır.

featured

Bulut Akacan 1983 yılında doğmuştur. Aslen Güzelyurtludur. Günümüzde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti devletinde önde gelen iş insanları arasında yer alır. Birçok alanda önde gelen iş adamlarından biridir. Kıbrıs’ta Türkiye iş insanları derneğinin kurucu başkanı olmuştur. Ayrıca Kıbrıs’ta bulunan birçok televizyon kanalı ile birlikte ekonomi siyasi alanlarda programlar hazırlayıp bunları da sunmaktadır. Oldukça başarılı bir eğitim hayatı geçirmiştir. Eğitimini Amerika’da tamamlamıştır. Bulut Akacan eğitimini bitirdikten sonra ise tekrar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne dönmüştür.

Burada aile şirketlerinin başına geçerek Akacan Holding’in yönetim kurulu başkanı olmuştur. 15 yıl kadar burada yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmüştür. Holding bünyesinde bulunan birçok firmayı en iyi şekilde yönetmiştir. Youtube sitesinden detaylı erişim sağlanabilir.

Bulut Akacan

Bulut Akacan kimdir denildiğinde, Kıbrıs’ta birçok alanda çalışmalar yapmış ve adından söz ettirmiş iş adamlarından biridir. Buradaki halkı bilinçlendirmek için birçok program hazırlayıp sunmuştur. Bununla beraber hedefi her zaman en iyiye odaklanmaktır ve başarılı olmaktır. Bu gayretleri ile tüm dünyada adından söz ettiren iş adamlarından biri olmuştur. İki çocuğu vardır.

Sosyal hayatında onlar ile zaman geçirmeye oldukça özen gösterir. Ayrıca spor ile ilgilenmeyi de sever. Fırsat buldukça spor yapmaya özen gösterir. Youtube sitesinden detaylı erişim sağlanabilir. Bazı gazetelerde köşe yazarlığı siyaset ekonomi konuları ile ilgili paylaşımlar yaparak halkı bilinçlendirmeye de özen gösterir.