Çalışmaları İle Gözde İsim, Mekanikel!

featured

Roll form, pres besleme sistemleri, talaşlı imalat gibi çoğu seçenek içerisinde aradığınız kaliteyi sunan, makineler konusunda sektöründe en etkin isimlerden biri olarak bilinen Mekanikel, var olduğu dönemden bu yana her daim hedefleri doğrultusunda doğru adımları atarak ilerlemiş bir firmadır. Hedefleri, genel olarak sektöründe en üst seviyede olmak ve kendi rekorlarını da kırarak her daim yenilikleri en iyi şekilde takip etmekten yana olan Mekanikel, 2016 yılında kurulmuş olmasına karşın temelleri 2015 yılında atılmıştır.

Bu kapsamda da o zamandan bu zamana kadar geçen süreç içerisinde kendini net bir şekilde belli etmiş ve olabilecek en iyi hizmeti sunmak noktasında da kendini belli etmiştir. Müşterileri açısından en çok talep gören firmalardan biri olma özelliğinin yanında şu anda sektörünün de geniş bir alanda yer almaktadır.

Doğru İlerleme Teknikleri İle Mekanikel!

Genel hatları ile bakıldığı zamanlarda tecrübeli kadrosu ile beraber oldukça iyi işler çıkaran Mekanikel, üretim aşamasında etkin olan firmaların çok daha seri üretime çıkmaları ve makineleşme noktasında kendilerini de görebilmeleri için iyi biz hizmet ağı oluşturmuştur.

Bunlara ek olarak kendi içerisindeki ilkelerine bağlı kalmaktadır. Yani bakıldığında üretimde bulundurduğu tüm avantajların yanında firmalar için proje danışmanlığı da sunmaktadır. Bu da üretimin yanında tasarım işlemleri ile de ilgilendiğini tanımlamaktadır. Mekanikel, standart ürünler ve çözümler için en iyisidir.