CAMPER İLE OKULA GERİ DÖNÜŞ!

featured

Camper’ın çocuklara özel ürettiği kolay giyilen spor ayakkabılardan, Camper’ın klasik Mary Jane modeline kadar uzanan yepyeni koleksiyonu Camper for Kids, yeni döneme ayak uyduran konforlu modelleriyle geri dönüyor. Sertifikalı üreticiler tarafından üretilen deriler ile tasarlanan koleksiyon ile Camper, çocuklara tüm yıl boyunca konfor, destek ve dayanıklılık sağlayacak birbirinden farklı modeller ile yeni dönemi karşılıyor.

Okulların açılmasına sayılı günler kala çocukların keyifle kullanabileceği, günlük stile hitap eden cırt cırt kapama sistemli ve %100 kauçuk dış tabana sahip deri Pelotas yeni sezonun da favorisi olmaya aday! Kız çocukları için klasik şıklığın temsilcisi Spiral Comet kolay giyilip çıkarılması ile okul dönemindeki hızlar için harika bir modele dönüşecek.

Camper, bu sezon da bitki bazlı tekstiller, organik kumaşlar, geri dönüştürülmüş sentetikler ve doğal boyanmış deriler dahil olmak üzere gezegen için daha iyi malzeme ve bileşenlerle unisex ayakkabılar geliştirmeye devam ediyor. Minik ayakların rahatlığı için yeni sezon ürünlerini Camper mağazalarından veya www.camper.com.tr üzerinden keşfedebilirsiniz.