Caner Erkin’in kadroya girebilmesi için devreye girdi

Fenerbahçe'nin tecrübeli sol beki Caner Erkin, Göztepe maçında oyundan çıkarken tepki göstermiş ve teknik ekibin kararıyla kadro dışı bırakılmıştı. Erkin için Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu devreye girdi. Belözoğlu, Caner'in yeniden affedilmesi için Erol Bulut'la görüşme gerçekleştirdi.

featured

Fenerbahçe’nin tecrübeli sol beki Caner Erkin, Göztepe maçında oyundan çıkarken tepki göstermiş ve teknik ekibin kararıyla kadro dışı bırakılmıştı. Erkin için Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu devreye girdi. Belözoğlu, Caner’in yeniden affedilmesi için Erol Bulut’la görüşme gerçekleştirdi.

Fenerbahçe’nin Göztepe ile oynadığı maçta oyundan alınmasına tepki gösterdiği için teknik heyetinden gözünden düşen Caner Erkin için Emre Belözoğlu devreye girdi. Fenerbahçe’de Caner Erkin, Trabzon ve Antalya karşılaşmalarında görev yapmadı, idmanlarda ise takımdan ayrı çalıştı. Ancak Novak’ın bekleneni verememesi nedeniyle gözler yeniden Caner’e çevrildi.

EMRE BELÖZOĞLU DEVREYE GİRDİ

Emre Belözoğlu, yıldız futbolcunun affedilmesi için harekete geçti. Erol Bulut’un da buna sıcak baktığı ve Milli oyuncunun para cezasıyla takıma dönebileceği öğrenildi.