Çetinler Tavukçuluk Hakkında

1986 yılında Ekrem Çetin tarafından kurulan Çetinler Tavukçuluk, bulunduğu sektöre Kayseri ilinde başlamıştır.

featured

1986 yılında Ekrem Çetin tarafından kurulan Çetinler Tavukçuluk, bulunduğu sektöre Kayseri ilinde başlamıştır. Günümüzde Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde tavuk yetiştiriciliği, satışı ve nakliyesini başarılı bir şekilde sağlayarak sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır. Firmanın bünyesinde tinted yumurta tavuğu, yarka tavuk ve organik yumurta tavuğu gibi çeşitli tavuk türleri de yer almaktadır.

Kurumsal kimliği ve genel yapısıyla birlikte firma, çalışmalarını resmi bir şekilde sürdürmek için gerekli olan tüm belge ve sertifikalara da sahiptir. Bu bakımdan da oldukça profesyonel bir tavukçuluk şirketi olarak da nitelendirebiliriz. Türkiye genelinde nadir bulunan tavuk türlerinin dahi yetiştiriciliğini ve satışını yapan firmada tinted tavuk türleri de vardır. Tüm tavuk çeşitleri ve profesyonel hizmet politikasıyla çalışmalarını sürdüren Çetinler Tavukçuluk, sektörde en iyiler arasında bulunmaktadır.

Çetinler Tavukçuluk Tavuk Türleri

Firma tavukçuluk konusunda gösterdiği üstün çalışma başarısıyla ve vizyonuyla birlikte müşterilerinden tam puan almayı başarır. Bu bağlamda firmanın bünyesinde oldukça geniş tavuk türleri de bulunmaktadır. Aşağıda firmanın yetiştiriciliğini, satışını ve nakliyesini gerçekleştirdiği çeşitli tavuk türlerini sizlere sıraladık.

  • Yarka Tavuk
  • Akars Yarka
  • Yarka
  • Salma Tavukçuluk
  • Organik Yumurta Tavuğu
  • Lohman Tavuk
  • Yumurta Tavuğu

Belirttiğimiz tavuk türleriyle birlikte tinted yarka satışı da Çetinler Tavukçuluk firması tarafından yapılmaktadır. Üstelik firmanın cetinlertavukculuk.com adresini ziyaret ederek de tavuk türleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.