Çiftçilerimiz Dijitalleşmeye Ayak Uyduruyor

İmece Mobil uygulaması sayesinde ülkemizde faaliyet gösteren çiftçilerde dijitalleşmeye ayak uydurarak bu mobil uygulama üzerinden sektöre ilişkin bilgi ve belgeler elde edebiliyor.

featured

İmece Mobil uygulaması sayesinde ülkemizde faaliyet gösteren çiftçilerde dijitalleşmeye ayak uydurarak bu mobil uygulama üzerinden sektöre ilişkin bilgi ve belgeler elde edebiliyor. İmece mobil uygulaması Google Play Store ve Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Aynı zamanda İmece Mobil uygulaması tarımsal faaliyetlerin işleyişi ile alakalı çiftçilerin kendilerine ilişkin bir gündem oluşturmalarına da olanak sağlıyor. Dijital tarım pazarı faaliyetleri de yürütülen mobil uygulaması üzerinde çiftçiler malları ederi fiyatına satmayı teklif edebiliyor.

Hassas hava tahminleri İmece Mobil’de

İmece Mobil uygulaması aynı zamanda çiftçilerin konumlarını paylaştıktan sonra edinebilecekleri hassas hava tahminlerini de kullanıcıların hizmetine sunuyor. Uygulama sayesinde çiftçiler tarlalarına gidecekleri zaman ya da tarlalarında ekim, dikim, hasat gibi faaliyetler gerçekleştirecekleri zaman hava durumu ile ilgili ayrıntılı bilgi edinme imkânına sahip oluyor. Bu sayede İmece Mobil uygulaması ülkemizde faaliyet yürüten yüzbinlerce çiftçi tarafından indirilerek kullanılıyor. Aynı zamanda İmece Mobil uygulaması içerisinde çiftçilerin tarımsal faaliyetleri gerçekleştirirken akıllarına takılacak soruları sorabilecekleri uzmana sor butonu da bulunuyor. Üstelik uygulama içerisinde yer alan uzmana sor hizmeti herhangi bir ücret talep etmeden tamamen ücretsiz olarak çiftçilerin istifade etmesine sunuluyor. Öte yandan İmece Mobil uygulamasının dijital çağın bir diğer gereği olan son derece etkin bir web sitesi de bulunuyor. Bu web sitesinde uygulamaya ve tarımsal faaliyetlere ilişkin haberler de yer alıyor.

Kaynak: https://imecemobil.com.tr/teklif-iste-ver/