Cioman Nerelidir?

Cioman gerçek adı Cihan Emre Doğan olan bir Tiktok fenomeni olarak bilinir. Öncelikle 5 Ocak 1998 tarihinde doğmuştur ve kendisinin doğduğu şehir Adana’dır.

featured

Cioman gerçek adı Cihan Emre Doğan olan bir Tiktok fenomeni olarak bilinir. Öncelikle 5 Ocak 1998 tarihinde doğmuştur ve kendisinin doğduğu şehir Adana’dır. Tiktok’ ta paylaşım yapmaya başlayarak insanların ilgisini çekmiş ve zaman içinde daha geniş bir kitleye ulaşarak fenomen haline gelmiştir. Aynı zamanda Youtube üzerinde 108 bin aboneye sahip olan bir hesabı da vardır.

Bunun yanı sıra aktif olarak Instagram da kullanır ve burada ise 435 bin takipçiye sahiptir. 1.88 boyunda olan ünlü Tiktok fenomeni aynı zamanda yaklaşık 80 kilodur. Burcu ise Oğlak oluyor. Aslen Adanalı olan isim geniş bir takipçi kitlesine sahip olması ile çok popüler bir isimdir. Kimdir kim internet sitesinden hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cioman’ nın Çıkardığı Şarkılar

Cioman’ın çıkardığı çeşitli şarkılar bulunuyor. Şarkılarından bir tanesi Yak Beni ismi ile çıkış yapmıştır. Aynı zamanda ‘duramam’ isimli şarkısı da vardır. Bunların yanı sıra 2021 yılının Ağustos ayında yayınladığı Zorda isimli bir şarkısı daha vardır.

Bu şarkısı ile oldukça kısa bir süre içerisinde 1 milyon izlenmeye ulaşarak önemli bir başarı elde etmiştir. Beğenilen şarkıları ile daha fazla takipçi çeken fenomen, bu şarkılarını Cioman isimli Youtube hesabından yayınlayarak takipçilerine sunuyor. Ünlü fenomenin kim olduğunu daha iyi bir şekilde öğrenmek isteyen kişiler kimdir kim internet sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi görebilir.

Kaynak: https://www.kimdirkim.com/cioman-kimdir-kac-yasinda-nereli.html