Çizim Yaptırmak İçin En İdeal Site

featured

Kendinizi ya da sevdiklerinizi ödüllendirmek ya da sanata değer vererek bir kez olsun portre çizimi deneyimini yaşamak istiyorsanız kullanmanız gereken adres portrecizimhizmetleri.com. Çünkü site bu konuda oldukça profesyonel bir çizgi üzerinde ilerlemenin yanı sıra oldukça da özenli davranıyor. Site içerisindeki dizayn şekli bile müşterilerin bir şeyleri anlamasına ve kolay şekilde işlemlerini yapabilmeleri üzerine kurulmuş. Site size, sipariş oluşturmadan önce geçeceğiniz tüm aşamaları da detaylı olarak iletiyor.

Öncelikli olarak sipariş vermek için de bir talep formu doldurmanız gerekiyor. Bu form, içerisinde kişisel bilgilerinizin, çiziminizin yapılacağı fotoğrafın ve örnek olarak mesela karakalem porte çizim seçeneğini seçtiğiniz gibi bilgilerin bir arada tutulmasına yardımcı oluyor. Bu hususta elbette çizim için birden fazla boyama seçeneği de mevcut.

 Portreler İle Hediye

Bu portrelerin siparişlerini verdikten sonra, çizim işlemi bittiğinde size nasıl olduğu gösteriliyor. Yani portrenin tamamını görüp beğenip beğenmemenize göre de onayda bulunabiliyorsunuz. Bu da aslında bu siparişleri, özellikle de uzaktaki bir sevdiğinize hediye olarak yollamanıza olanak sağlıyor çünkü hediye olarak giden çizimi ilk siz görebiliyor, endişe yaşamak durumunda da kalmıyorsunuz.

Onay verdiğiniz portre çizim fiyatları da aslında sizin en başta seçtiğiniz seçeneklere göre değişim gösterebiliyor. Bu noktada elbette kargo ücreti talebi de yok. Siparişler çerçeveli olarak, kargo sırasında yaşanacak herhangi bir sıkıntıya karşı garantisi verilerek yola çıkıyor.