ÇOCUKLARIN FESTİVALİ BİLETLERİ SATIŞTA

featured

22-23-24 Nisan tarihlerinde üçüncü kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek Çocuk Bilim, sanat, Eğlence Festivali için bilet satışları 31 Mart’ta başladı. Zest Projects organizasyonu ile gerçekleşecek ve elektronik bilet sistemi olan Passoüzerinden bilet satışlarının yapıldığı festivale Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi ve Parıltı Görmeyen Çocuk Destek Derneği katkı sağlıyor. Festival, yenilenen atölyeler ve sanatçılarla 0-3 ve 3-15 yaş arası tüm çocukları ve ebeveynlerini eğlenceli ve öğretici sanat, bilim, eğlence aktiviteleriyle buluşturmayı hedefliyor.

 

Festivalde çocukların keyifli vakit geçirirken el becerilerini, özgüvenlerini, zihinsel ve bedensel gelişimlerini artırmak ve edindikleri kazanımlarla bilinçli, topluma katkı sunan bireyler olarak yetişmeleri için birçok eğlenceli ve sanatsal etkinlik sunulurken festival; çok sayıda atölye ile dopdolu bir programa sahip. Programa festivalin internet sitesinden ulaşılabilir. (cocuklarinfestivali.com)

Resimden müziğe, yazarlıktan dramaya, animasyondan karikatüre, fotoğrafçılıktan sihirbazlık gösterilerine, dijital sanattan kodlamaya, danstan deneysel faaliyetlere kadar çok geniş bir aktivite yelpazesi ile çocukların hem bireysel hem de kolektif olarak dahil olabileceği eğitici ve öğretici atölye etkinlikleri gerçekleştirilerek çocuklara 3 günlük bir serüven yaşatılacak.