Deniz Kızı Kulübü Yetişkin Yüzme Kursu

Yüzmek tüm vücudu çalıştıran bir aktivitedir. Vücudun kas kütlesini artırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olmayı ve formda kalmayı destekler.

featured

Yüzmek tüm vücudu çalıştıran bir aktivitedir. Vücudun kas kütlesini artırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olmayı ve formda kalmayı destekler. Kalp üzerindeki olumlu etkileri de daha sağlıklı bir yaşam sürdürmede yardımcı olmaktadır. Tüm bu etkileri ile yüzmek her yaş grubu için harika bir spor aktivitesi olarak düşünülebilir.

Deniz Kızı Yüzme Kulübü olarak yetişkin yüzme kursu ile yüzme öğrenmek isteyen herkesi tesisimize davet ediyoruz. Yüzme kulübümüzde yüzme garantisi verilmektedir. Herkesin yüzme öğrenme süresi farklı olsa da profesyonel koçlarımız eşliğinde yüzme öğrenmenizi garanti ediyoruz.

Yüzme Kursu

Tesisimizde yüzme kursu faaliyetlerinin yanı sıra serbest yüzme faaliyetlerine de devam edilmektedir. Yetişkin grupta veya çocuk yaş grubunda yüzme bilen herkes tesisimizde sağlıklı kalmak amaçlı havuzumuzda zaman geçirebilmektedir. Yüzme kurslarımız yaz kış aralıksız olarak sürdürülmektedir. Misafirlerimiz istediği her an yüzme kurslarımıza başlayabilmektedir. Yüzme kurslarımız 8 seans olarak ücretlendirilir ve haftada 2 gün olmak üzere gerçekleştirilir.

Yüzme kuşlarımızda çalışmalarımız kadın ve erkek karma olarak devam etmektedir. Su korkusu bulunan kişiler için korkuyu minimum seviyeye getirme adına özel ders imkanlarımız bulunmaktadır. Böylece kişinin daha kolay yüzme öğrenmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca dileyen misafirlerimiz kendi havuzunda deneyimli koçlarımız eşliğinde yüzme dersleri alma imkanına da sahiptir. Kulübümüzde yüzme öğrenme garantisi verilmektedir. Öğrenme süresini önceden belirleyememekle birlikte herkesin yüzmeyi öğrenmesinin garantisini vermekteyiz.

Kaynak: https://www.denizkiziyuzme.com.tr/