Dentway ile Sağlıklı Gülüş

Dentway diş sağlığı ve ağız sağlığı üzerinde hizmet veren uzman hekim kadrosuyla birlikte oldukça memnun hastaları olan bir kliniktir.

featured

Dentway diş sağlığı ve ağız sağlığı üzerinde hizmet veren uzman hekim kadrosuyla birlikte oldukça memnun hastaları olan bir kliniktir. Bildiğiniz üzere ağız ve diş sağlığı oldukça önemlidir. Özellikle de çürüklerle başa çıkmak bir yerden sonra hem zor hem de sancılı oluyor. Bu gibi durumlarda diş çekilme işlemi uygulanır ya da dolgu işlemi. Eğer dişinizin çekilmesi söz konusu olursa endişeye gerek yoktur. Diş implantı sayesinde uygun bir şekilde çene ve ağız yapınıza göre sizlere hizmet sağlanır.

Aynı zamanda değerli gülüşlerinizin estetik bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere parlak ve beyaz dişler ile hem doğal görünümlü hem de oldukça etkileyici gülümsemeler verilecektir. Özellikle de demire alerjisi olan hastalar için tasarlanmış olan zirkonyum kaplama sayesinde bu gibi sorunlar ortadan yok olur. Konforlu ve rahat kullanıma sahip olan zirkonyum kaplama sıcak ve soğuk hassasiyetini hissettirmez.

Porselen Diş Hizmet

Yaprak diş dişlerin ön yüzeylerine çok ince bir şekilde işlenen yaprak seramiklerdir. Genellikle açısız olan ve dişlerin kesilmeden rahatça uygulanabildiği bu yöntem aynı zamanda 0,3 mm kadar pürüzlendirme yaparak da uygulanabilir. Yaprak porselenler gelen ışığı çok ince olmaları sayesinde geçirirler. Bu durumda diş sağlığınız için gerekli D vitamini de karşılamaya devam edeceksiniz. Kişilere özgü olarak renk ve model çalışmaları yapılarak sizlere en uygun gülüşleri hediye eder.