Depresyon belirtileri nelerdir?

Depresyon modern dünyada bireylerin en çok karşılaştığı hastalıklar arasında yer almaktadır. Depresyon bireylerin hayattan zevk alamaması ile baş göstermekte birtakım yeme ve uyku bozuklukları ile de devam etmektedir.

featured

Depresyon modern dünyada bireylerin en çok karşılaştığı hastalıklar arasında yer almaktadır. Depresyon bireylerin hayattan zevk alamaması ile baş göstermekte birtakım yeme ve uyku bozuklukları ile de devam etmektedir. Depresyonun da diğer ruhsal hastalıklar gibi bir takım boyutları ve aşamaları bulunur. Depresyon tedavi edilmediği takdirde derinleşme bilen ve daha da ağırlaşan bilen bir rahatsızlıktır. Depresyon hastalığı ile karşı karşıya olan bireyler özellikle yataktan çıkmakta çok zorlanırlar ve kendilerini hem ruhsal hem de bedensel anlamda güçsüz hissederler. Modern dünyada en çok karşımıza çıkan ve bireylerin en çok ihmal ettiği hastalıklar arasında depresyon bulunur. Depresyon tedavisi için profesyonel psikologlardan ve ruh bilimcilerden destek almak gerekir. Şanlıurfa psikolog hizmeti veren Faruk Cesur bu ilde depresyon başta olmak üzere ruhsal sıkıntılar yaşayan bireylerin hastalıklarını tedavi etme noktasında uzmandır.

Psikolog Faruk Cesur alanında liderdir

Urfa psikolog deyince ilk akla gelen isimlerden olan Faruk Cesur almış olduğu eğitimler ve mesleki tecrübesi ile kendi alanında lider bir konuma ulaşmıştır. Psikolog Şanlıurfa hizmeti almak isteyen bireylerin bu anlamdaki ihtiyaçlarını mesleki tecrübesi deneyimi ve birikimi ile fazlasıyla karşılamaktadır. Pedagojik formasyon eğitimi de bulunan Faruk Cesur çocuk ve ergenlerin psikolojik sorunlarına çözüm üretme noktasında da liderdir. Öte yandan psikolog Faruk Cesur aile terapisi başta olmak üzere bireylerin birçok ruhsal sıkıntı ve hastalığına yetişkin terapisi anlamında da hizmet sunmaktadır