Desen Sanat’ın web sitesine uğramadan aksesuar almayın

Desen Sanat Kapadokya merkezi olarak faaliyet yürüten ve ahşap dekorasyon ürünlerini müşterilerinin ayağına kadar ulaştıran son derece başarılı bir firma olarak ticari hayatına başlamıştır.

featured

Desen Sanat Kapadokya merkezi olarak faaliyet yürüten ve ahşap dekorasyon ürünlerini müşterilerinin ayağına kadar ulaştıran son derece başarılı bir firma olarak ticari hayatına başlamıştır. Ufku geniş tasarımcıları bünyesinde barındıran ve son derece profesyonel bir ekibi istihdam eden Desen Sanat evlere ve ofislere son derece şık duvar saatleri olmak üzere birçok hediyelik eşyayı üretmektedir. Aynı zamanda kuruluş kalemlik, duvar saati, masa saati, hediyelik kutu, ahşap davetiye gibi birçok ahşap ürünü de tasarlanmaktadır.

Kişiye özel tasarımlar Desen Sanat’ta

Desen Sanat toplu ürün tasarımının yanı sıra kişiye özel tasarımlarda gerçekleştirmektedir. Duvar saati modelleri başta olmak üzere özellikle isimlikler ve masa setlerinde kişiye özel tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kuruluş müşterilerinin güvenli bir alışveriş yapmaları için kişisel verilerin korunması kapsamında etkin ve verimli bir web sitesine de hayata geçirmeyi başarmıştır. Bu sayede bireyler kredi kartları ya da banka kartları ile internet üzerinden güvenli bir alışverişin keyfini çıkarabilmektedirler. Müşteri memnuniyetinin %100 olarak hedefleyen ve toplam kalite odaklı çalışmalarını yürüten Desen Sanat ülkemizin en hızlı ve en güvenilir kargo firmaları ile paydaş olarak hareket etmektedir. Bu sayede ürünlerin kalitesi kadar ürünlerin ulaştırılmasının kalitesini de garanti altına almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdığı hediyelik eşyaların sağlam güvenli ve şık bir biçimde müşterilerin memnuniyetini sunulması için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.